Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-01-08, 19:31   #1
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,328
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:

Doamne.."shit"....rau e sa fii prost...)..mai ales cand "ai cazut deodata" ...



Enjoy :
https://www.youtube-nocookie.com/v/oL6JBWgTLHM&ampamprel=1&ampampborder=1[/url]" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="373">



Ca sa reusesti a-ti da cu ciomagu'n cap asa de strasnic incat sa-ti pierzi cunostinta......trebuie s-o recunoastem...ai nevoie de ceva aptitudini......Io astept cu nerabdare filmul in care se va bate cu biciul pana lesina...

Daca nu merge embed : https://www.youtube.com/watch?v=oL6JBWgTLHM
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; România Muzical - only music.

Last edited by lascarica; 30-01-08 at 20:04.
lascarica is offline  
Old 30-01-08, 20:12   #2
Adytzu_JerrY

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,037
Member of:
[Opel]
Default Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:

cand doare....uiti deodata ca te doare )
om fara viitor....ia trebuit ceva minte sa`si dea cu bata(busteanu ) ala in cap )
Adytzu_JerrY is offline  
Old 30-01-08, 20:41   #3
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:

Copil de "lemn" isi a cu un bustean in cap.. cat de simplu parea si cat de adormit era dupa ce a aruncat cu busteanul hai ca trbuie sa ai aptitudini multe si mari pentru a putea face asta eu sincer nu pot si sincer nici nu vreau sa incerc) tare faza)
Bogdan_ozzy is offline  
Old 30-01-08, 21:07   #4
DaNy>DmN

Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 455
Member of:
[2 Roti]
Default Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:

Doamnee c ratat )))))
DaNy>DmN is offline  
Old 30-01-08, 22:41   #5
DoDo NSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
DoDo NSL's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,045
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
[AUDI]
[2 Roti]
Default Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:

ce fraier
DoDo NSL is offline  
Old 31-01-08, 10:12   #6
turbonettaİ

Stage 5
 
turbonettaİ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 868
Member of:
[AUDI]
Default Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:

am vazut 'spemii de idiotzi da'stia pe youtube, dar pe cuvantul meu , ca asta n-am vazut niciodata cum se uita nedumerit ce s-a intamplat cu el
"ce-ai patit ma"
"nu stiu ma da am cazut asa dintr-o data)"
__________________
turbonettaİ is offline  
Old 31-01-08, 17:51   #7
ktalyn
VW Driver

Stage 5
 
ktalyn's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 372
Member of:
[VW]
[Opel]
[DACIA]
Default Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:

faza tare e ca nici nu stie ce sa intamplat nici nu stie ce la lovit! deci prea tare
ktalyn is offline  
Old 01-02-08, 00:15   #8
no limits design


Stage 5
 
no limits design's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,037
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[AirBrush]
[4Rally]
Default Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:

ce handicapat..... sa te cotonogesti singur...si inca tare
no limits design is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -