Member of: [Super Moderators] [Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE]
O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
Doamne.."shit"....rau e sa fii prost...)..mai ales cand "ai cazut deodata" ...
Enjoy :
Ca sa reusesti a-ti da cu ciomagu'n cap asa de strasnic incat sa-ti pierzi cunostinta......trebuie s-o recunoastem...ai nevoie de ceva aptitudini......Io astept cu nerabdare filmul in care se va bate cu biciul pana lesina...
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua... *Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare* Gold_Fm - purest form of entertainment music; România Muzical - only music.
Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
Copil de "lemn" isi a cu un bustean in cap.. cat de simplu parea si cat de adormit era dupa ce a aruncat cu busteanul hai ca trbuie sa ai aptitudini multe si mari pentru a putea face asta eu sincer nu pot si sincer nici nu vreau sa incerc) tare faza)
Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
am vazut 'spemii de idiotzi da'stia pe youtube, dar pe cuvantul meu , ca asta n-am vazut niciodata cum se uita nedumerit ce s-a intamplat cu el
"ce-ai patit ma"
"nu stiu ma da am cazut asa dintr-o data)"