![]() |
O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
Doamne.."shit"..:lol:..rau e sa fii prost...:))..mai ales cand "ai cazut deodata" ...:lol:
Enjoy :D :<OBJECT height=373 width=425> <embed src="<a href="https://www.youtube-nocookie.com/v/oL6JBWgTLHM&rel=1&border=1" target="_blank">https://www.youtube-nocookie.com/v/oL6JBWgTLHM&amprel=1&ampborder=1[/url]" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="373"></embed></OBJECT> Ca sa reusesti a-ti da cu ciomagu'n cap asa de strasnic incat sa-ti pierzi cunostinta...:lol:...trebuie s-o recunoastem...ai nevoie de ceva aptitudini...:lol:...Io astept cu nerabdare filmul in care se va bate cu biciul pana lesina...:lol: Daca nu merge embed : https://www.youtube.com/watch?v=oL6JBWgTLHM ;) |
Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
cand doare....uiti deodata ca te doare :))
om fara viitor....ia trebuit ceva minte sa`si dea cu bata(busteanu ) ala in cap :)) |
Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
Copil de "lemn" isi a cu un bustean in cap.. cat de simplu parea si cat de adormit era dupa ce a aruncat cu busteanul hai ca trbuie sa ai aptitudini multe si mari pentru a putea face asta eu sincer nu pot si sincer nici nu vreau sa incerc:)) tare faza:))
|
Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
Doamnee c ratat :))))))
|
Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
ce fraier :lol::lol::lol:
|
Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
am vazut 'spemii de idiotzi da'stia pe youtube, dar pe cuvantul meu , ca asta n-am vazut niciodata:lol::lol: cum se uita nedumerit ce s-a intamplat cu el:lol::lol::pistoles::2gun::bat:
"ce-ai patit ma" "nu stiu ma da am cazut asa dintr-o data:lol::))" |
Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
faza tare e ca nici nu stie ce sa intamplat:lol: nici nu stie ce la lovit! deci prea tare:lol:
|
Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
ce handicapat..... sa te cotonogesti singur...si inca tare
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:01. |
- Copyright 2026 4Tuning