Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol: (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/65066-vorba-batrani-zice-prostia-doare-doareee-lol.html)

lascarica 30-01-08 19:31

O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
 
Doamne.."shit"..:lol:..rau e sa fii prost...:))..mai ales cand "ai cazut deodata" ...:lol:



Enjoy :D :<OBJECT height=373 width=425>
<embed src="<a href="https://www.youtube-nocookie.com/v/oL6JBWgTLHM&rel=1&border=1" target="_blank">https://www.youtube-nocookie.com/v/oL6JBWgTLHM&ampamprel=1&ampampborder=1[/url]" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="373"></embed></OBJECT>


Ca sa reusesti a-ti da cu ciomagu'n cap asa de strasnic incat sa-ti pierzi cunostinta...:lol:...trebuie s-o recunoastem...ai nevoie de ceva aptitudini...:lol:...Io astept cu nerabdare filmul in care se va bate cu biciul pana lesina...:lol:

Daca nu merge embed : https://www.youtube.com/watch?v=oL6JBWgTLHM ;)

Adytzu_JerrY 30-01-08 20:12

Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
 
cand doare....uiti deodata ca te doare :))
om fara viitor....ia trebuit ceva minte sa`si dea cu bata(busteanu ) ala in cap :))

Bogdan_ozzy 30-01-08 20:41

Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
 
Copil de "lemn" isi a cu un bustean in cap.. cat de simplu parea si cat de adormit era dupa ce a aruncat cu busteanul hai ca trbuie sa ai aptitudini multe si mari pentru a putea face asta eu sincer nu pot si sincer nici nu vreau sa incerc:)) tare faza:))

DaNy>DmN 30-01-08 21:07

Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
 
Doamnee c ratat :))))))

DoDo NSL 30-01-08 22:41

Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
 
ce fraier :lol::lol::lol:

turbonetta© 31-01-08 10:12

Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
 
am vazut 'spemii de idiotzi da'stia pe youtube, dar pe cuvantul meu , ca asta n-am vazut niciodata:lol::lol: cum se uita nedumerit ce s-a intamplat cu el:lol::lol::pistoles::2gun::bat:
"ce-ai patit ma"
"nu stiu ma da am cazut asa dintr-o data:lol::))"

ktalyn 31-01-08 17:51

Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
 
faza tare e ca nici nu stie ce sa intamplat:lol: nici nu stie ce la lovit! deci prea tare:lol:

no limits design 01-02-08 00:15

Re: O vorba din batrani zice ca prostia nu doare...:D..da' si cand doareee...:lol:
 
ce handicapat..... sa te cotonogesti singur...si inca tare


All times are GMT +2. The time now is 23:01.

- Copyright 2026 4Tuning