loool deci e super tare montaju...da am ramas mirat ca un lucru asa de haios este facut de Eurosport e da omu tre sa se uimeasca si el nu?
In orice caz marfa...
Si intr-o zii cu soare vom vedea \"razbunarea mingiei de tenis\" pe marile ecrane nu ai de unde sa stii...