![]() |
Viata grea a unei mingi de tenis
1 Attachment(s)
Cica \"Visez la o viata mai buna\" :lol: (in pantalonasii fetelor adica :lol: )
|
loool deci e super tare montaju...da am ramas mirat ca un lucru asa de haios este facut de Eurosport e da omu tre sa se uimeasca si el nu?
In orice caz marfa... Si intr-o zii cu soare vom vedea \"razbunarea mingiei de tenis\" pe marile ecrane nu ai de unde sa stii... :suspiciou :suspiciou :suspiciou :lemon: |
e super piesa .. sunt montaje facute si date la watt`s ... super piesaaa :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:01. |
- Copyright 2026 4Tuning