Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Viata grea a unei mingi de tenis (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/5676-viata-grea-mingi-tenis.html)

iasi_drifter 31-05-05 10:17

Viata grea a unei mingi de tenis
 
1 Attachment(s)
Cica \"Visez la o viata mai buna\" :lol: (in pantalonasii fetelor adica :lol: )

orlando 31-05-05 18:58

loool deci e super tare montaju...da am ramas mirat ca un lucru asa de haios este facut de Eurosport e da omu tre sa se uimeasca si el nu?
In orice caz marfa...
Si intr-o zii cu soare vom vedea \"razbunarea mingiei de tenis\" pe marile ecrane nu ai de unde sa stii... :suspiciou :suspiciou :suspiciou :lemon:

Psycho 01-06-05 17:50

e super piesa .. sunt montaje facute si date la watt`s ... super piesaaa :)


All times are GMT +2. The time now is 04:01.

- Copyright 2026 4Tuning