.....bai deci am turbat de knd le`ati pus ....la al cu care tre sa evadezi deschid ***`u ala de cutie il vad pe ala cum arata 3 "+"`uri si raman cu carcasa url`u ala si cheia de la geam ...ce naiba mai tre sa fac ((((
nu tre sa-ti faci sange rau... te apuca dracii.. pe mine unu ma dispera rau de tot! eu am gasit toate porcariile! se de dupa pat...si sub perna..si in sertare...si sub dulap si tot am in dreapta ... cd-ul doar carcasa.. etc etc.. da-le in mama lor