Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 08-11-07, 17:20   #1
-LEXION-

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,555
Default Lupta pentru un loc de parcare

Din ciclul, '' ce ati face in aceasta situatie'' , puneti-va in locul soferului masinii albe....ce ai face sa iti impinga cineva masina din parcare, sa parcheze el acolo......?

-LEXION- is offline   Reply With Quote
Old 08-11-07, 17:26   #2
IuLiaNo

Stage 5
 
IuLiaNo's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 853
Default Re: Lupta pentru un loc de parcare

Doamne ce femeie :O !!! o bateam pana ii rupeam o mana un picior si pe urma parca linistita la locuri rezervate pt persoane cu dezabilitati )
IuLiaNo is offline   Reply With Quote
Old 08-11-07, 19:43   #3
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Arrow Re: Lupta pentru un loc de parcare

tare de tot faza si asa cred ca o sa se ajunga si la noi cel putin in Bucuresti
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 10-11-07, 14:36   #4
FLAME

Stage 5
 
FLAME's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 892
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Lupta pentru un loc de parcare

o bateam pana o bagam in spital...sau o scoteam din masina,ma urcam la volan,ii mutam masina si apoi imi parcam masina unde era...
FLAME is offline   Reply With Quote
Old 10-11-07, 17:13   #5
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Lupta pentru un loc de parcare

Ce rele sunt femeile
Cam naspa situatia.Nu cred ca reactionam deloc oke la o faza de genu
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 20:58   #6
dagosh88
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
dagosh88's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 657
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Lupta pentru un loc de parcare

Am patit si eu sa imi fie furat locul de parcare...ma pun sa fac parcare laterala si vine un B0u cu un logan si isi baga masina in locul ala...ce sa ii faci...asa sunt unii oameni mai pr0sti si fara bun simt...
__________________
drive like a devil feel like a god
dagosh88 is offline   Reply With Quote
Old 12-11-07, 10:53   #7
Ace Axel

Stage 5
 
Ace Axel's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 3,131
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
Default Re: Lupta pentru un loc de parcare

Quote:
Originally Posted by dagosh88 View Post
Am patit si eu sa imi fie furat locul de parcare...ma pun sa fac parcare laterala si vine un B0u cu un logan si isi baga masina in locul ala...ce sa ii faci...asa sunt unii oameni mai pr0sti si fara bun simt...
am vazut si eu o faza de genul asta ... dar la o benzinarie ....
Ace Axel is offline   Reply With Quote
Old 13-11-07, 15:16   #8
*-_Speed_-*
VW Driver

Stage 5
 
*-_Speed_-*'s Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,193
Member of:
[VW]
Default Re: Lupta pentru un loc de parcare

Vai de mine ce oameni idioti , pai eu ma duceam si o luam de par si atata o bateam cu capu de volan pana-i venea rau
*-_Speed_-* is offline   Reply With Quote
Old 15-11-07, 19:20   #9
CYBERBOB

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 111
Default Re: Lupta pentru un loc de parcare

Io o lasam sa parcheze, apoi ii spargeam masina si o mutam in cel mai greu colt sa stea 3 ore pana s-o scoata din parcare si probabil ii trageam si un capac )
CYBERBOB is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -