![]() |
Lupta pentru un loc de parcare
Din ciclul, '' ce ati face in aceasta situatie'' , puneti-va in locul soferului masinii albe....ce ai face sa iti impinga cineva masina din parcare, sa parcheze el acolo......?
<embed src="http://www.liveleak.com/player.swf" width="450" height="370" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" flashvars="autostart=false&token=41edd5bdb5" scale="showall" name="index"></embed> |
Re: Lupta pentru un loc de parcare
Doamne ce femeie :O !!! o bateam pana ii rupeam o mana un picior si pe urma parca linistita la locuri rezervate pt persoane cu dezabilitati :))
|
Re: Lupta pentru un loc de parcare
tare de tot faza si asa cred ca o sa se ajunga si la noi cel putin in Bucuresti :lol: :twisted: :idea: :arrow:
|
Re: Lupta pentru un loc de parcare
o bateam pana o bagam in spital...sau o scoteam din masina,ma urcam la volan,ii mutam masina si apoi imi parcam masina unde era...
|
Re: Lupta pentru un loc de parcare
Ce rele sunt femeile :shakefist :anger: :boxing:
Cam naspa situatia.Nu cred ca reactionam deloc oke la o faza de genu :hahano: |
Re: Lupta pentru un loc de parcare
Am patit si eu sa imi fie furat locul de parcare...ma pun sa fac parcare laterala si vine un B0u cu un logan si isi baga masina in locul ala...ce sa ii faci...asa sunt unii oameni mai pr0sti si fara bun simt...
|
Re: Lupta pentru un loc de parcare
Quote:
|
Re: Lupta pentru un loc de parcare
Vai de mine ce oameni idioti :lol: , pai eu ma duceam si o luam de par si atata o bateam cu capu de volan pana-i venea rau:twisted:
|
Re: Lupta pentru un loc de parcare
Io o lasam sa parcheze, apoi ii spargeam masina si o mutam in cel mai greu colt sa stea 3 ore pana s-o scoata din parcare :D si probabil ii trageam si un capac :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:37. |
- Copyright 2026 4Tuning