Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Lupta pentru un loc de parcare (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/56666-lupta-loc-parcare.html)

-LEXION- 08-11-07 17:20

Lupta pentru un loc de parcare
 
Din ciclul, '' ce ati face in aceasta situatie'' , puneti-va in locul soferului masinii albe....ce ai face sa iti impinga cineva masina din parcare, sa parcheze el acolo......?

<embed src="http://www.liveleak.com/player.swf" width="450" height="370" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" flashvars="autostart=false&token=41edd5bdb5" scale="showall" name="index"></embed>

IuLiaNo 08-11-07 17:26

Re: Lupta pentru un loc de parcare
 
Doamne ce femeie :O !!! o bateam pana ii rupeam o mana un picior si pe urma parca linistita la locuri rezervate pt persoane cu dezabilitati :))

Xel'Naga 08-11-07 19:43

Re: Lupta pentru un loc de parcare
 
tare de tot faza si asa cred ca o sa se ajunga si la noi cel putin in Bucuresti :lol: :twisted: :idea: :arrow:

FLAME 10-11-07 14:36

Re: Lupta pentru un loc de parcare
 
o bateam pana o bagam in spital...sau o scoteam din masina,ma urcam la volan,ii mutam masina si apoi imi parcam masina unde era...

~Ada~ 10-11-07 17:13

Re: Lupta pentru un loc de parcare
 
Ce rele sunt femeile :shakefist :anger: :boxing:
Cam naspa situatia.Nu cred ca reactionam deloc oke la o faza de genu :hahano:

dagosh88 11-11-07 20:58

Re: Lupta pentru un loc de parcare
 
Am patit si eu sa imi fie furat locul de parcare...ma pun sa fac parcare laterala si vine un B0u cu un logan si isi baga masina in locul ala...ce sa ii faci...asa sunt unii oameni mai pr0sti si fara bun simt...

Ace Axel 12-11-07 10:53

Re: Lupta pentru un loc de parcare
 
Quote:

Originally Posted by dagosh88 (Post 1195019)
Am patit si eu sa imi fie furat locul de parcare...ma pun sa fac parcare laterala si vine un B0u cu un logan si isi baga masina in locul ala...ce sa ii faci...asa sunt unii oameni mai pr0sti si fara bun simt...

am vazut si eu o faza de genul asta ... dar la o benzinarie ....

*-_Speed_-* 13-11-07 15:16

Re: Lupta pentru un loc de parcare
 
Vai de mine ce oameni idioti :lol: , pai eu ma duceam si o luam de par si atata o bateam cu capu de volan pana-i venea rau:twisted:

CYBERBOB 15-11-07 19:20

Re: Lupta pentru un loc de parcare
 
Io o lasam sa parcheze, apoi ii spargeam masina si o mutam in cel mai greu colt sa stea 3 ore pana s-o scoata din parcare :D si probabil ii trageam si un capac :))


All times are GMT +2. The time now is 21:37.

- Copyright 2026 4Tuning