| Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul. |
29-01-04, 00:57
|
#61
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
|
la mine au fost 4 ani si ceva si anul asta vroiam sa o cer!dar daca asa a vrut ea,ce dracu sa mai fac!am incercat,dar daca are pata pe creier!
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
|
|
|
29-01-04, 01:03
|
#62
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
3 ani de zile augustin? ii ceva  ai dreptate cu femeia augusttin exact asai cum ai zis ru cateodata nu iti ofera nimic alteori iti ofera totul
ps : la mine ii vorba de 5 ani de zile
|
|
|
29-01-04, 01:13
|
#63
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
|
cataline numai bine iti doresc si fericire,sa aveti parte unul de altul,si sa va iubiti,sa aveti grija de voi si sa fiti alaturi si la bine si la rau!
|
|
|
29-01-04, 01:23
|
#64
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
|
|
|
29-01-04, 14:45
|
#65
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of: [SEAT]
|
Cataline.. Ne invitzi si pe noi la nunta ? :P
|
|
|
29-01-04, 15:04
|
#66
|
|
Registered
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Stiu ca e o cretinatate si nu am dreptul sa vorbesc dar ai incercat sa faci ceva ca ganditu nu ajuta la nimik!!! Stii care e problema rezolv-o!!!
Sttiii cate o data nu strica sa arati ca esti disperat si sa faci ceva dragut, grandios , romantic..... Daca tot asculti muzica clasica incearca o serenada..... Nici chiar asa dar daca tot e vorba de dragoste incerca tot ce poti!!!!
|
|
|
29-01-04, 15:41
|
#67
|
Stage 3
Join Date: Nov 2003
Posts: 141
|
cataline ce pot sa iti zic.. multa bafta ... distreaza-te ... incearca sa profitide orice clipa si ma chemi la nunta daca e
|
|
|
29-01-04, 16:09
|
#68
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
|
|
|
29-01-04, 16:23
|
#69
|
Stage 3
Join Date: Nov 2003
Posts: 141
|
cataline de acum inainte o sa-ti zic GURU
|
|
|
29-01-04, 16:24
|
#70
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
|
|
|
29-01-04, 16:49
|
#71
|
Stage 3
Join Date: Nov 2003
Posts: 141
|
sa nu-mi zici ca nu stii ce e un guru ... un maestru,un invatator,un varf de lance  hahaha .. cat de profund am putut sa fiu ma minunez si eu
__________________
c4 coupe for life
Inferno Motorsport !!!
|
|
|
29-01-04, 16:55
|
#72
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
|
|
|
29-01-04, 17:10
|
#73
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
|
mpa,de acum incolo,cand e vb de ceva serios incearca sa gandesti inainte sa vb,ca habar n-ai ce s-a intamplat si ce am facut eu pt relatia asta si pt ea,si este un subiect destul de departe de tine,de obicei sunt calm dar nu ma scoate din pepeni ca ai sa regreti!si copile,muzica clasica,simfonica, nu se asculta ci se traieste!a asculta inseamna a auzi,a trai inseamna a simti!dar mai ai de trecut prin viata ca sa intelegi chestiile astea!din pacate eu n-am avut o viata asa frumoasa ca tine(dupa cum reiese din mentalitatea ta,de copil,demonstrata zi zi de tine pe acest forum) si din cauza aceasta maturitatea m-a atins inainte de vreme!mi-as fi dorit si sa pot sa fiu copil!
|
|
|
29-01-04, 23:24
|
#74
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
mpa incearca sa nu te superi dar tnos are dreptate totala tu inca esti un copil dupa cum scri sau vb mar og incearca si tu sa inveti sa respecti oameni si sa vorbesti cand trebuie nu numai sa te bagi in seam sau sa fi bagat in seama eu nam inteles ce vrei sa spui cu mesajul sincer sa fiu din cate mesaje ai scris nu prea am intels ceai vrut sa spui incearca si tu pe viitor sa fi mai atent ce scrii
|
|
|
29-01-04, 23:50
|
#75
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
|
mpa nu te supara,dar m-a atins,avand in vedere anumite lucruri!multumesc de intelegere cataline!
|
|
|
|
|