Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 29-01-04, 00:57   #61
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

la mine au fost 4 ani si ceva si anul asta vroiam sa o cer!dar daca asa a vrut ea,ce dracu sa mai fac!am incercat,dar daca are pata pe creier!
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
TNos is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 01:03   #62
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

3 ani de zile augustin? ii ceva ai dreptate cu femeia augusttin exact asai cum ai zis ru cateodata nu iti ofera nimic alteori iti ofera totul
ps : la mine ii vorba de 5 ani de zile
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 01:13   #63
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

cataline numai bine iti doresc si fericire,sa aveti parte unul de altul,si sa va iubiti,sa aveti grija de voi si sa fiti alaturi si la bine si la rau!
TNos is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 01:23   #64
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

merci la fel tnos nici numi dau seama ce repede a trecut timpul....si trece in continuare bine ca la a mea ii plac masinile
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 14:45   #65
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default

Cataline.. Ne invitzi si pe noi la nunta ? :P
FiReBuRn is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 15:04   #66
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Stiu ca e o cretinatate si nu am dreptul sa vorbesc dar ai incercat sa faci ceva ca ganditu nu ajuta la nimik!!! Stii care e problema rezolv-o!!!
Sttiii cate o data nu strica sa arati ca esti disperat si sa faci ceva dragut, grandios , romantic..... Daca tot asculti muzica clasica incearca o serenada..... Nici chiar asa dar daca tot e vorba de dragoste incerca tot ce poti!!!!
mpa is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 15:41   #67
augustin

Stage 3
 
augustin's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 141
Default

cataline ce pot sa iti zic.. multa bafta ... distreaza-te ... incearca sa profitide orice clipa si ma chemi la nunta daca e
augustin is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 16:09   #68
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

he he ce tot aveti cu nunta?? o sa mai dureze ceva timp dar sunt toti invitati oricum nu o sa uit stati linistiti augustin sa sti ca ma distrez si cu femeia si fara daca sti ce vrea sa spun
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 16:23   #69
augustin

Stage 3
 
augustin's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 141
Default

cataline de acum inainte o sa-ti zic GURU
augustin is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 16:24   #70
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

he he he guru?? de ce guru??
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 16:49   #71
augustin

Stage 3
 
augustin's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 141
Default

sa nu-mi zici ca nu stii ce e un guru ... un maestru,un invatator,un varf de lance hahaha .. cat de profund am putut sa fiu ma minunez si eu
__________________
c4 coupe for life
Inferno Motorsport !!!
augustin is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 16:55   #72
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

loool augustin
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 17:10   #73
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

mpa,de acum incolo,cand e vb de ceva serios incearca sa gandesti inainte sa vb,ca habar n-ai ce s-a intamplat si ce am facut eu pt relatia asta si pt ea,si este un subiect destul de departe de tine,de obicei sunt calm dar nu ma scoate din pepeni ca ai sa regreti!si copile,muzica clasica,simfonica, nu se asculta ci se traieste!a asculta inseamna a auzi,a trai inseamna a simti!dar mai ai de trecut prin viata ca sa intelegi chestiile astea!din pacate eu n-am avut o viata asa frumoasa ca tine(dupa cum reiese din mentalitatea ta,de copil,demonstrata zi zi de tine pe acest forum) si din cauza aceasta maturitatea m-a atins inainte de vreme!mi-as fi dorit si sa pot sa fiu copil!
TNos is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 23:24   #74
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

mpa incearca sa nu te superi dar tnos are dreptate totala tu inca esti un copil dupa cum scri sau vb mar og incearca si tu sa inveti sa respecti oameni si sa vorbesti cand trebuie nu numai sa te bagi in seam sau sa fi bagat in seama eu nam inteles ce vrei sa spui cu mesajul sincer sa fiu din cate mesaje ai scris nu prea am intels ceai vrut sa spui incearca si tu pe viitor sa fi mai atent ce scrii
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-04, 23:50   #75
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

mpa nu te supara,dar m-a atins,avand in vedere anumite lucruri!multumesc de intelegere cataline!
TNos is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -