Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Alte hobby-uri in afara de masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/360-hobby-uri-afara-masini.html)

bogdan 21-01-04 14:54

Alte hobby-uri in afara de masini
 
Incep eu pentru ca vad ca mai sunt si alte hobby-uri in afara de masini.mie i-mi plac la nebuni cainii interzisi sa zicem asa ,ca sa ramanem in sfera ilegalului ,voi?

Gabi 21-01-04 15:04

Cainii \"ilegali\" imi plac si mie, de aceea am si un asemenea cutzu' :) Dobermannii sunt interzisi pe jumatate, adica sunt introdusi in cateforia cainilor periculosi, apoi urmeaza cei deosebit de periculosi...

Alte hobby-uri... netu', iar un ex hobby practicat 5 ani, basketul.

bogdan 21-01-04 15:10

eu sunt fericitul detinator al unui ilegal care este foarte bland (deocamdata)

Gabi 21-01-04 15:13

Si al meu e bland, cand vrea :twisted:

mpa 21-01-04 15:16

DA am si eu un motan si il duc la ilegale :)
ps fuge mai repede ca cainii
LOL

Gabi 21-01-04 15:18

:lol:
Pune un caine si-o matza sa o arda la liniutza. Pariez pe matza, ca trisaza si ia curba :)

mpa 21-01-04 15:22

Aici ai dreptate ca se crede la drift da hai sai punem la 100 de metri garduri!!! LOL

bogdan 21-01-04 15:23

daca apuca si nu \"da coltul\"!:))))) inainte

mpa 21-01-04 15:29

Si asta se poate dar la maidanezi se pricepe!!!
Procedeul puii de crevedia:: Ghiarele fata in ochi si cele spate in burta!!!!

X-Ray-Eyes 21-01-04 18:01

Eu am acasa un Exemplar superb din rasa Jmecher de Cartier adus din Brazilia ...
Rupe tot ce prinde ... sare la om , da cu capu' ... te rupe in 2 ... rupe cainii de pe strada , pisicile le face gratar , sobolanii ii biruie in gura din 2 lovituri ...
Ce mai .. este super periculos ...
AAAAAA
Am uitat sa va spun ...
Este cocosh !
:twisted:

Gabi 21-01-04 19:53

:lol: Cand il facem ciorba ?! :D

pimp_lex 21-01-04 20:56

mie nu-mi plac cainii , in general......

ca si alte hobby-uri, sunt muzica(hip-hop) si cinema-ul(mer foarte des)..........ca si sporturi pe langa cursele de masini imi place badminton si tenis de masa, inotul........si un hobby mare sunt forumurile de masini mai ales 4tuning si montrealracing :)

X-Ray-Eyes 21-01-04 21:11

Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
:lol: Cand il facem ciorba ?! :D

Te batzi tu cu el ??

Gabi 21-01-04 21:15

Grrrr... deja devenim violenti, iar eu e foarte sensibilos la asa ceva :)

Amytal 21-01-04 21:18

Hehe marfa tare topicul...
MIe imi placa cainii, de fapt chiar trebuia sa am unul. Un American Staffordshire Terrier. (Amstaff) Insa nu m-a lasat mama. :oops: :oops: :cry: :cry: Asta e ..
Alte hobbyuri : Baschetul (joc in prostie), artele martiale ( Qwan Ki Do ) si muzica (normal nu ? ).


All times are GMT +2. The time now is 22:17.

- Copyright 2026 4Tuning