![]() |
Alte hobby-uri in afara de masini
Incep eu pentru ca vad ca mai sunt si alte hobby-uri in afara de masini.mie i-mi plac la nebuni cainii interzisi sa zicem asa ,ca sa ramanem in sfera ilegalului ,voi?
|
Cainii \"ilegali\" imi plac si mie, de aceea am si un asemenea cutzu' :) Dobermannii sunt interzisi pe jumatate, adica sunt introdusi in cateforia cainilor periculosi, apoi urmeaza cei deosebit de periculosi...
Alte hobby-uri... netu', iar un ex hobby practicat 5 ani, basketul. |
eu sunt fericitul detinator al unui ilegal care este foarte bland (deocamdata)
|
Si al meu e bland, cand vrea :twisted:
|
DA am si eu un motan si il duc la ilegale :)
ps fuge mai repede ca cainii LOL |
:lol:
Pune un caine si-o matza sa o arda la liniutza. Pariez pe matza, ca trisaza si ia curba :) |
Aici ai dreptate ca se crede la drift da hai sai punem la 100 de metri garduri!!! LOL
|
daca apuca si nu \"da coltul\"!:))))) inainte
|
Si asta se poate dar la maidanezi se pricepe!!!
Procedeul puii de crevedia:: Ghiarele fata in ochi si cele spate in burta!!!! |
Eu am acasa un Exemplar superb din rasa Jmecher de Cartier adus din Brazilia ...
Rupe tot ce prinde ... sare la om , da cu capu' ... te rupe in 2 ... rupe cainii de pe strada , pisicile le face gratar , sobolanii ii biruie in gura din 2 lovituri ... Ce mai .. este super periculos ... AAAAAA Am uitat sa va spun ... Este cocosh ! :twisted: |
:lol: Cand il facem ciorba ?! :D
|
mie nu-mi plac cainii , in general......
ca si alte hobby-uri, sunt muzica(hip-hop) si cinema-ul(mer foarte des)..........ca si sporturi pe langa cursele de masini imi place badminton si tenis de masa, inotul........si un hobby mare sunt forumurile de masini mai ales 4tuning si montrealracing :) |
Quote:
|
Grrrr... deja devenim violenti, iar eu e foarte sensibilos la asa ceva :)
|
Hehe marfa tare topicul...
MIe imi placa cainii, de fapt chiar trebuia sa am unul. Un American Staffordshire Terrier. (Amstaff) Insa nu m-a lasat mama. :oops: :oops: :cry: :cry: Asta e .. Alte hobbyuri : Baschetul (joc in prostie), artele martiale ( Qwan Ki Do ) si muzica (normal nu ? ). |
| All times are GMT +2. The time now is 22:17. |
- Copyright 2026 4Tuning