Ce bine...ca deja ma saturasem de rolul asta de rea. Acum ma gandeam ca poate reusesc sa ocup postul de \"nasa\" daca ma grabesc Ce zici Carmen? Se poate?Nu de alta da trebuie sa imi caut si sotzu' ..Off iubirea asta ce ma emotioneaza
Hopa..Carmen ce le-ai facut baietilor de i-ai cucerit pe toti? Si cat despre indragostitu asta..stai linistita ca trece...garantat ...Iar cat despre postul de \"nasa\" ..ok..renunt...daca altii s-au anuntat primii..asta e Poate ocup un alt post ceva