R.I.P
Am avut onoarea sa cunosc mai de aproape pe cateva dintre ele si pot spune ca erau de treaba, niciodata nu comentau cand le goleam una dupa alta si le puneam in lazile acelea confortabile in care si-au gasit sfarsitul, unele de acolo erau cele mai bune prietene ale noastre si sunt sigur ca multi de aici ati ramas macar o data in viata singur cu una si i-ati soptit \"ce faci vechi prietene?\".
Mare pacat, sper sa plateasca cel ce a facut asta.