Sa incep io
Eram generala in a 7-tea..Primu semestru ff bine toate bune si frumoase medie bunicica ( 9.33)...si vacantza super! Incepe sem II in fine prima ora dirigentie...regulament scolar plictiseli alea alea....O diriginta a naibii ne tine in pauza sa facem mate ( ea era de mate).. asta vreo 3-4 sapt pana cand un coleg nebun se duce la catreda ei ii arata "muie" scz expresia

si il da afara ...E deabea akum incepe bomba....Iese ala afara ( dupa absenta , nota scazuta si 4..aveam 2 ore) .. dupa un timp am inceput sa vb cu un coleg ...ma da aia afara ( doar cu absenta)...pfoa ce am injuratoo....si il vad pala cu 2 cola la juma' e chio chipsuri.....croasante vreo 4 ....il intreb io de unde le are... defapt nici nu apuk...si zice el: de la bufet scolii am zis k a cumparat diriga pe datorie...pe moment mam *** pe mine de ras ... per total 450.000 lei vechi =))
tare rau stie cine e faptasu =))