Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Intamplari Ridicole (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/15289-intamplari-ridicole.html)

Ju!ceD 01-04-06 21:32

Intamplari Ridicole
 
Sa incep io :D

Eram generala in a 7-tea..Primu semestru ff bine toate bune si frumoase medie bunicica ( 9.33)...si vacantza super! Incepe sem II in fine prima ora dirigentie...regulament scolar plictiseli alea alea....O diriginta a naibii ne tine in pauza sa facem mate ( ea era de mate).. asta vreo 3-4 sapt pana cand un coleg nebun se duce la catreda ei ii arata "muie" scz expresia :) si il da afara ...E deabea akum incepe bomba....Iese ala afara ( dupa absenta , nota scazuta si 4..aveam 2 ore) .. dupa un timp am inceput sa vb cu un coleg ...ma da aia afara ( doar cu absenta)...pfoa ce am injuratoo....si il vad pala cu 2 cola la juma' e chio chipsuri.....croasante vreo 4 ....il intreb io de unde le are... defapt nici nu apuk...si zice el: de la bufet scolii am zis k a cumparat diriga pe datorie...pe moment mam *** pe mine de ras ... per total 450.000 lei vechi =))

tare rau stie cine e faptasu =))

gangsta 02-04-06 04:50

Re: Intamplari Ridicole
 
ieri o fost ziua mea.... :)

Manson 02-04-06 14:43

Re: Intamplari Ridicole
 
tare rau faza cu mancarea pe datorie sa mor io:D
penal tipu:D:D:D:D:D:D

Cristi T 02-04-06 21:40

Re: Intamplari Ridicole
 
:):):):):):):):):)ce teapa,ce a patit ala cand a aflat diriga?

Ju!ceD 02-04-06 22:55

Re: Intamplari Ridicole
 
Quote:

Originally Posted by Cristi T
:):):):):):):):):)ce teapa,ce a patit ala cand a aflat diriga?

nimik nici nu sia dat seama ... cel putin asa stiu io :P

Psycho 04-04-06 00:11

Re: Intamplari Ridicole
 
vezi k mai e un topic cu intamplari ridicole .... da`i search ... sa vezi acolo .. si inchideti`l p asta


All times are GMT +2. The time now is 04:29.

- Copyright 2026 4Tuning