Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Reply
 
Thread Tools
Old 08-11-09, 20:28   #1
zeck

Stage 1
 
zeck's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 21
Default Sexul si limba romana.

http://laurentiu.elenaworld.net/2009...mba-romana-18/
Cititi asta, eu inca sunt socat.
Un mic fragment :
andra (29-Nov-2007, 12:29)
ma fetelor de ce radetzi de pisicutza lui alin k eo am 12 ani si am facuto si sunt foarte mandra de kestia asta…voi ori suntetzi invidioase ori nu jtitzi so facetzi si va oftiktzi daca vretzi va invatz eo…da nu va mai luatzi aja aiurea de oameni k si eo am facuto pana akum d 4 ori si fara prezervativ si kre e prob? orikum knd o sa fiu mare o sa muncesc in club k prostituata k asta imi place sa fac’
alinutza (01-Dec-2007, 21:23)
vreau sa vad zic k sunt d acord cu fetele kre si-au inceput viatza sexuala devreme ………si eu mi-am f**ut la 10 ani si am avut si primu orgasm si atunci am supt hi p*la:X:X….crek aqm sunt expeta in sex si daca avetzi intrebat sa l postatzi si eu o sa va raspud……..sa nu credetzi k sunt o c*rva ci sunt doar o persoana mai curioasa si mia plaqt sa ma f*t d mik si sa sug p*la …..nu uitatzi sa ma intrebatzi c vretzi sa aflatzi…11′
zeck is offline   Reply With Quote
Old 08-11-09, 23:02   #2
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: Sexul si limba romana.

N-ai de ce sa fii socat,la ce e la televizor,nu te mai mira cu nimic.
StreetStyle22 is offline   Reply With Quote
Old 08-11-09, 23:18   #3
mafiozzo

Stage 5
 
mafiozzo's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,023
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
Default Re: Sexul si limba romana.

nimic nu m ai ma mira...pe vremea cand aveam eu 10 ani.. de se zicea cuvantul sex la televizor.. varza era de postul respectiv.. acuma.. viol fu*ai orice i voe.. ca doaaar e alta generatie
__________________
Mixt -->
mafiozzo is offline   Reply With Quote
Old 09-11-09, 00:08   #4
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Sexul si limba romana.

Generatia Mecdonaltz
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 09-11-09, 14:30   #5
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Sexul si limba romana.

e o generatie tampita,vina e a parintilor in totalitate,prea ocupati cu viata de zi cu zi uita ca mai au si copii de crescut,asa se ajunge ca la 11 ani vb ca e experta in sex
la 11 ani cand ar trebui sa invete CARTE ,sa faca un SPORT,sa se joace cu papusile,ea la 11 ani invata...ce e drept sa se joace cu altceva....

daca stam sa o luam legal tampiti care "o pun" cu fete de 11 12 13.....pana la 18(esti minor pana la 18 dar nu ma bag sa discut de cele de 16 17 18 ani ) risca sa mearga la puscarie

o sa se ajunga in loc de ora de romana sa se povesteasca aventurile cu nabadai din toaleta scolii
sunt vai de ei....
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-09, 16:13   #6
topser
Fiat Driver

Stage 5
 
topser's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,552
Member of:
[Fiat]
[DACIA]
[DAEWOO]
Default Re: Sexul si limba romana.

ai de capu meu , copii din ziua de azi , vai si amar...
topser is offline   Reply With Quote
Old 09-11-09, 16:51   #7
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Sexul si limba romana.

eu zic ca face cineva misto.. chiar nu pot sa cred ca o fata de 11 ani poate scrie asa ceva ( d'apoi sa mai .... faca.. )
dolb is offline   Reply With Quote
Old 10-11-09, 05:29   #8
Seryoga

Stage 4
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 191
Default Re: Sexul si limba romana.

Vai de mama lor.
Seryoga is offline   Reply With Quote
Old 10-11-09, 13:59   #9
EaGle
Banned

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 4,131
Default Re: Sexul si limba romana.

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
eu zic ca face cineva misto.. chiar nu pot sa cred ca o fata de 11 ani poate scrie asa ceva ( d'apoi sa mai .... faca.. )
Eu iti spun ca acum 3 ani o fata de 12 ani (nici aia impliniti total) a venit pur si simplu si mi-a bagat mana-n pantaloni apoi s-a dus mai incolo.. de fata cu prietena mea.
Am luat-o un pic de brat si am smacit-o putin s-o intreb ce e in capul ei si drept raspuns am primit o mana-n buzunar din partea ei care mi-a luat telefonul si a fugit cu el ca sa alerg dupa ea si sa-i iau telefonul din mana ... ii ardea de .....
Sunt fete de 12 ani care stiu mai multa meserie decat fete de 20 de ani.
Poate ca pentru ele e o joaca ... inca n-am reusit sa-mi dau seama.

In anumite orase din occident sunt fete care la 14 ani practica prostitutia ... poate nu de buna voie ci poate au fost obligate ... cine stie.


Pacat de copilaria lor ... de cand cu netu' ne-am prostit toti la cap ... ce sa faci.

Oricum as fi 100% de acord sa se faca ore de sexologie in scoli, sau macar o data sau de doua ori pe an sa vine un sexolog sa discute cu clasa problemele legate de sex si sa dea eventual sfaturi urmate si de o prezentare generala despre ce inseamna sex si care sunt riscurile lui.


Nu zic ca e o chestie rea sexul, dar este o chestie care nu o accept sub niciun fel intre un barbat de 30 de ani si o fata de 14 ani ... mi se pare ceva total aberant si imatur.
Vorba fie intre noi, pentru o persoana de peste 25 de ani nu ii este greu sa prosteasca o copila de 14 ani ... tocmai de aceea ar trebuii sa de dovada de maturitate si sa invete aceste copile contrariul.
EaGle is offline   Reply With Quote
Old 10-11-09, 23:43   #10
Frizz

Stage 3
 
Frizz's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 139
Default Re: Sexul si limba romana.

In strainatate, scolile pun la dispozitie ore de sexologie pentru elevi incepand din clasa a 7-a/8-a, unde li se explica absolut tot. Au la dispozitie chiar si un psiholog, care ii ajuta in orice problema ceea ce mi se pare o chestie f. buna.

Si la noi ar fi bine da s-ar face asa ceva mai des, in felul acesta n-ar mai domina smecheria in mintea pustilor de 14-15 ani.
Frizz is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 00:46   #11
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Sexul si limba romana.

Daca baga sexologie o sa fie motiv de distractie , nicidecum de educatie sexuala stati voi linistiti .. fetele din ziua de azi daca le mananca " pasarica " o fac fara sa-si aminteasca de ce a zis masa si sexologu din scoala .. asa ca nu prea vad remediu .. doar sa faca un " penis inteligent " care sa se scoale doar cand vad femei mature .. joke .
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 02:12   #12
CyberCSX
Banned

Stage 5
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,237
Default Re: Sexul si limba romana.

Īn RO pate nu baga sexologia ca profesorii la rīndul lor sīnt prea conservativi educati si prea prosti s-o explice modiv si de sīnt luati īn derīdere.

Conservativismul educational de moda vechie se vede deja si aici.
Ce tīmpenie e asta sa susti ca-si strica copilaria daca se apuca de viata sexuala? De unde si pīna unde?
Copii din ziua de azi sīnt comparativ cu noi generatiile vechi dezvoltati mintal, corporal si genital īn mod precoce. Ce facea si stia una de 20 de ani nascuta īn anii 60, nivelul ei de emancipare, regasesti īn ziua de azi la una de 11 ani.

Devina nu este numai netul ci nivelul nostru de civilizatie multimediala emanciparea din toate punctele de vedere.

De aici de unde sīnt eu, nu pot urmari decīt postul de TV Antena 1 si cīnd vad acolo reportaje precum ca una de 11 ani face avort, ca cele de 13 - 14 ani habar-nau ce-s alea ANTICONCEPTIONALE ca habar-nau la ce se expun cīnd o fac "fara guma", ca parintii sīnt prea prosti sa-si educa copii din punct de vede sexual, ca-i dau nainte cu.... VINE BARZA si prostii din astea, bunicii semianalfabeti ce stau la tara debiteaza niste aberatii incredibile, īi da n-ainte cu NU-I FRUMOS, cu Īīīīuuuuu si vai SCHEE RIUSINIIII, ca fetele la tara nici nu stiu ce-i ala OB si īsi mai pun VATA īntr-e picioare cīnd le vine ciclul ca īn era preistorica, ca habar-nai ce-i aia HIV, pur si simplu īmi vine sa ma iau cu mīinile de cap.
Īn scolile romānesti ar trebui introdusa educatia sexuala de urgenta cu cea mai mare prioritate dar nu. Nu se introduce ci mai degraba se fac ore de HOCUS-POCUS de religie, aberatii mitologice cu nonsens si pe astea se pune baza parca "a-l de sus" le rezolva pe toate. ala protejeaza de sarcina, de HIV, de Hepatita C, Trihomonas, Sculament, Sifilis etc.
Aici fiecare copil de clasa 5-a daca nu a 6-a deja stie ce si cum, īn clase la fete l-i se dau dildo-uri īn mīna si-s īnvatate cum sa puna prezervativul, cum sa-l desfasoare.
Vrea una s-o puna, se duce frumos cu mamica de mīna la ginecolog si īncepe sa ia anticonceptionale care pīna la vīrsta de 21 de ani le primeste GRATUIT, ia parte la un simpozion de educatie sexuala si treaba e rezolvata, chit ca īnca se mai joaca cu papusa barbye.
CyberCSX is offline   Reply With Quote
Old 11-11-09, 22:42   #13
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Sexul si limba romana.

Stai tu linistit Cyber .. ca stiu ce sunt alea anticonceptionale si prezervativ si etc.. in 90 cand tu zici ca ai plecat din tara poate nu stiau .. dar acum te asigur ca stiu .. stiu destul de multe .. dar nu vor sa se protejeze cu gandu : lasa ca am facut-o odata.. nu raman .. nu se pune ..
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 24-11-09, 23:21   #14
Nautilus

Stage 5
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,106
Default Re: Sexul si limba romana.

Mesajul e fals. A mai circulat pe cāteva bloguri.

Limbajul, alegerea cuvintelor, inclusiv obscenităţile, nu sunt caracteristice unei fete (ele folosesc alte cuvinte cānd vorbesc porcos ), īn schimb seamănă foarte bine cu limbajul lăbarilor din categoria de vārstă 10-15 ani, care au căpătat obiceiul să polueze mai toate forumurile unde se discută despre sex. Pe vremea mIRCului poluau atmosfera doar acolo, cānd a dispărut s-au īmprăştiat care īncotro. Foarte probabil caută cu Google, fiindcă de cāte ori īncepe o discuţie legată de sex apar şi ei pe acolo.

Mai există o categorie la fel de păguboasă, fanaticii religioşi, toată ziua cu Biblia īn gură şi eventual cu altceva īn mānă . Ei se īntālnesc mai des, comentează şi la articolele din presa electronică, īn special la Libertatea şi Cancan.

Aceste două categorii de subumani şi-au īmprăştiat balele pe mai toate site-urile care aveau īntr-un fel sau altul de-a face cu sexul, sunt mai răi decāt muştele de rahat

~Nautilus
Nautilus is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -