| Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul. |
19-08-09, 22:20
|
#16
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
Mah baieti da voi nu faceti sex???
|
|
|
19-08-09, 22:26
|
#17
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,894
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
Si ai vrea sa scriem aici? =))
|
|
|
19-08-09, 23:22
|
#18
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,023
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [DACIA]
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
sex se face in timpu saptamanii  ) ce sa facem in weekend mai o iesire pe undeva la o balaceala stiu eu.. de cand cu criza... exemplu vara trecuta faceam saptamanal 1000 km asa .. just 4 fun cu iesiri una alta distractii
__________________
Mixt -->
|
|
|
24-08-09, 10:40
|
#19
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,015
Member of: [Moderators] [Hyundai] [Opel]
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
Haideti sa vedem cum v-ati petrecut de data asta weekend-ul? :>
|
|
|
24-08-09, 12:08
|
#20
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of: [VW] [Nissan] [2 Roti] [FOTO] [4Rally] [4Wheels]
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
Pei weekend-ul asta a fost mai obisnuit sa zic asa , nu am facut mare lucru , am stat pe afara cu prietenii , am mers la un suc , la ceva de papa dupa care am fost la casino sa joace ei la ruleta si ca sa nu stau degeaba am bagat si eu 10 ron la un aparat de pe acolo si am scos 40 ron , norocul incepatorului  cam atat , vedem weekend-ul viitor ce iese
|
|
|
24-08-09, 12:53
|
#21
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,015
Member of: [Moderators] [Hyundai] [Opel]
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
Ooo... BUN! E bine ca nu ti-a mancat banii!... :> Ti-a ramas si tie de o pizza si un suc! :P
|
|
|
24-08-09, 15:00
|
#22
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of: [VW] [Nissan] [2 Roti] [FOTO] [4Rally] [4Wheels]
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
Quote:
Originally Posted by GJ 64 GAB
Ooo... BUN! E bine ca nu ti-a mancat banii!... :> Ti-a ramas si tie de o pizza si un suc! :P
|
Pei m-am oprit ca daca mai bagam sigur pierdeam ...dupa cum bine am spus , norocul incepatorului
|
|
|
24-08-09, 15:03
|
#23
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,015
Member of: [Moderators] [Hyundai] [Opel]
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
Weekend-ul viitor, o sa bag si eu!
ON: -> Eu am fost la nunta la matusa mea, am fost cumnat de mana!
|
|
|
24-08-09, 19:45
|
#24
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,894
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
Pai sa vedem...am sapat gropi, am facut cofrage, etrieri din fier-beton, am turnat betoane pana mi a venit rau...deci, sa zicem ca m-am distrat
|
|
|
24-08-09, 20:14
|
#25
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,015
Member of: [Moderators] [Hyundai] [Opel]
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
 ... sigur construiesti o casa, ceva!...
|
|
|
24-08-09, 21:32
|
#26
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,894
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
Imi fac un vapor pe perna de aer, cu care sper ca pot sa ajung pe luna
|
|
|
24-08-09, 21:48
|
#27
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,116
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
|
|
|
24-08-09, 22:41
|
#28
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,894
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
Quote:
Originally Posted by radu.3
|
Rezistenta domnu`, REZISTENTA
|
|
|
29-08-09, 21:06
|
#29
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,220
Member of: [Kamikaze Racing Team] [2 Roti]
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
Quote:
Originally Posted by SKR*
Pai sa vedem...am sapat gropi, am facut cofrage, etrieri din fier-beton, am turnat betoane pana mi a venit rau...deci, sa zicem ca m-am distrat 
|
Pffff vad ca nu sunt singurul care s-a "distrat" vara asta de minune 
|
|
|
29-08-09, 21:08
|
#30
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,015
Member of: [Moderators] [Hyundai] [Opel]
|
Re: Cum vă petreceţi voi weekend-ul?
A trecut vara asta ca şi cum nu ar fi fost!...
Īn cāteva ore o să plec la un majorat şi nu se ştie cānd vin!... Deci weekend-ul ăsta mă distrez un pic!...
__________________
Prietenii adevăraţi se gāndesc mereu la tine!
R.I.P, Adiţă!
Tragedia vietii este ca imbatranim prea devreme si devenim intelepti prea tarziu.
|
|
|
|
|