| Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul. |
10-02-06, 21:32
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,123
|
Dacia La spalatorie !!!!
|
|
|
11-02-06, 01:23
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 969
|
anul trecut,in perioada august-octombrie,si eu am cazut cu dacia de 2 ori in balta,o data la livedea,o data la catrunesti.deja nu mai am emotii.
in poza este la catrunesti,deja scoasa.
__________________
ariel
|
|
|
11-02-06, 07:02
|
#4
|
Purtator cuvant SUN RACERS
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,846
Member of: [Sun Racers] [Opel]
|
esti pescar mosule
|
|
|
11-02-06, 07:13
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 969
|
adevarat graieste gura ta.la catrunesti este doar lut pe jos,si dupa 3 min de ploaie,nici cu tractorul nu mai iesi,eu nu am crezut,si am incercat.
|
|
|
11-02-06, 07:18
|
#6
|
Purtator cuvant SUN RACERS
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,846
Member of: [Sun Racers] [Opel]
|
eu era sa cad cu masina in balta ...nu masina mea ...cu un tip inchis in portbagaj ...adik un amic ... ...ne jucam
si am si ramas de multe ori cu solnita in noroaiele tarii
__________________
CD TI
|
|
|
11-02-06, 11:15
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,123
|
da a fost ploua ca pe jos era fleasca ma uit la tractor si imi dau seama pana unde a fost bagatt-a masina  si ceva avarii a avut :P masina
|
|
|
11-02-06, 11:19
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 969
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"TND--TEAM\"
da a fost ploua ca pe jos era fleasca ma uit la tractor si imi dau seama pana unde a fost bagatt-a masina  si ceva avarii a avut :P masina 
|
m-a costat 30 de RON la spalatorie,altceva ABSOLUT NIMIC.beleaua mare,nu am ajuns la cununia unui amic.
|
|
|
11-02-06, 12:21
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 969
|
Re:
balta are cam 1m adincime la mal,noroc ca era mult stuf.la cununie,s-a dus doar femeia,a dat darul,si mai avea putin sa-mi sparga si mie capul.1 zi intreaga ea a fost stapina dupa treaba asta.
|
|
|
|
|