Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Dacia La spalatorie !!!! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/12862-dacia-spalatorie.html)

TND--TEAM 10-02-06 21:32

Dacia La spalatorie !!!!
 
please Vizit :lol:
https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?p=356307#356307
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sil4tuning 10-02-06 21:43

un taran care a cazut cu al sau cazan intro balta ... :lol: :lol: :lol: :lol:

ariel 11-02-06 01:23

1 Attachment(s)
anul trecut,in perioada august-octombrie,si eu am cazut cu dacia de 2 ori in balta,o data la livedea,o data la catrunesti.deja nu mai am emotii.
in poza este la catrunesti,deja scoasa.

sil4tuning 11-02-06 07:02

esti pescar mosule :lol:

ariel 11-02-06 07:13

adevarat graieste gura ta.la catrunesti este doar lut pe jos,si dupa 3 min de ploaie,nici cu tractorul nu mai iesi,eu nu am crezut,si am incercat. :twisted:

sil4tuning 11-02-06 07:18

eu era sa cad cu masina in balta ...nu masina mea ...cu un tip inchis in portbagaj ...adik un amic ... :lol: ...ne jucam
si am si ramas de multe ori cu solnita in noroaiele tarii
:lol:

TND--TEAM 11-02-06 11:15

da a fost ploua ca pe jos era fleasca ma uit la tractor si imi dau seama pana unde a fost bagatt-a masina :lol: si ceva avarii a avut :P masina :wink:

ariel 11-02-06 11:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TND--TEAM\"
da a fost ploua ca pe jos era fleasca ma uit la tractor si imi dau seama pana unde a fost bagatt-a masina :lol: si ceva avarii a avut :P masina :wink:

m-a costat 30 de RON la spalatorie,altceva ABSOLUT NIMIC.beleaua mare,nu am ajuns la cununia unui amic.

Yonut21 11-02-06 11:22

Atunci ar trebui sa te bucuri ca ai scapat masina in iaz, parau ce-o fi ala..Pentru ca ai scapat de cateva milioane care le dadeai pe cununie doar cu 30 RON :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ariel 11-02-06 12:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Yonut21\"
Atunci ar trebui sa te bucuri ca ai scapat masina in iaz, parau ce-o fi ala..Pentru ca ai scapat de cateva milioane care le dadeai pe cununie doar cu 30 RON :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

balta are cam 1m adincime la mal,noroc ca era mult stuf.la cununie,s-a dus doar femeia,a dat darul,si mai avea putin sa-mi sparga si mie capul.1 zi intreaga ea a fost stapina dupa treaba asta.


All times are GMT +2. The time now is 17:30.

- Copyright 2026 4Tuning