![]() |
Dacia La spalatorie !!!!
please Vizit :lol:
https://forum.4tuning.ro/viewtopic.php?p=356307#356307 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
un taran care a cazut cu al sau cazan intro balta ... :lol: :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
anul trecut,in perioada august-octombrie,si eu am cazut cu dacia de 2 ori in balta,o data la livedea,o data la catrunesti.deja nu mai am emotii.
in poza este la catrunesti,deja scoasa. |
esti pescar mosule :lol:
|
adevarat graieste gura ta.la catrunesti este doar lut pe jos,si dupa 3 min de ploaie,nici cu tractorul nu mai iesi,eu nu am crezut,si am incercat. :twisted:
|
eu era sa cad cu masina in balta ...nu masina mea ...cu un tip inchis in portbagaj ...adik un amic ... :lol: ...ne jucam
si am si ramas de multe ori cu solnita in noroaiele tarii :lol: |
da a fost ploua ca pe jos era fleasca ma uit la tractor si imi dau seama pana unde a fost bagatt-a masina :lol: si ceva avarii a avut :P masina :wink:
|
Re:
Quote:
|
Atunci ar trebui sa te bucuri ca ai scapat masina in iaz, parau ce-o fi ala..Pentru ca ai scapat de cateva milioane care le dadeai pe cununie doar cu 30 RON :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:30. |
- Copyright 2026 4Tuning