lol n-am timp sa stau sa vad ce e cu adevarat, dar daca tin eu bine minte numele mi se pare ca e faza aia cu o melodie arabeasca la care ai si cuvintele pe ecran si la un moment dat... nu??
mama ce nasoala e... am lasat si sa se incarce complet pagina fara sa ma uit pe parcurs ce ar putea fi si cand a aparut asta mare pe tot ecranu mi s-a facut pielea gaina mai ceva ca la 150 la ora cu matizu hehehe