DOAMNEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!! Ce-a mai ajuns forumul asta frate...

NU, NU, NU, NU si NU poate fi vorba de ceva serios aici... ce naiba... topicul divertisment e moderat de mine, poate il muta cineva acolo sa radem.
Toate cacaturile din lumea asta de discutii fara rost si fara noima iau nastere... bravo racerii !!!!!!

Pierdeti-va timpul aici pe forum in loc sa vorbeasca faptele pt voi pe 11 dec... Bravo !!!!!