azi am descoperit problema da nu ma trage nici intr-o parte si nu merge nici greu roata ca am suspendato si puneam frana cu motoru pornit si dupa ce lasam frana nu strangea roata
Dute repede la servis.....Urgent....sa le ceri explicati dece prin frecare se incalzesc.....o fi defecte toate ca si la mine se incing....daca s-e inrosesc discurile sa le faci si poze.....
am fost si leam facut si mi-a zis ca o ajuns putina mizerie acolo la pistonas si a dat cu un sprei si nu se mai incalzesc asa tare da tot un pic sa incalzesc da pot sa pun mana pe disc nainte nu puteam sa pun mana pe disc ori cum va multumesc de ajutor
asi mai avea o problema cum se schimba toba de finalizare ca nu am vazut nici un colier ca si la dacia 1300 ..............................ca asi vrea sa imi pun o toba sport cum sa procedez