![]() |
Probleme cu incalzitu rotilor la logan
sal am o problema azi am descoperit ca mise incalde rotile pe fata ce e de facut ati mai patit asa ceva la logan???????????? astept pareri
|
Re: probleme cu incalzitu rotilor la logan
pai ce iai facut? burnout???sau ai mers normal?
|
Re: probleme cu incalzitu rotilor la logan
deci daca ma duc vreo doi km si dupaia pun mana pe discuri si ard
|
Re: probleme cu incalzitu rotilor la logan
am mers normal
|
Re: probleme cu incalzitu rotilor la logan
azi am descoperit problema da nu ma trage nici intr-o parte si nu merge nici greu roata ca am suspendato si puneam frana cu motoru pornit si dupa ce lasam frana nu strangea roata
|
Re: probleme cu incalzitu rotilor la logan
am si o solenta si am facut o tura cu ia tot la vreo 2 km si so incalzit da nu asa tare
|
Re: probleme cu incalzitu rotilor la logan
Dute repede la servis.....Urgent....sa le ceri explicati dece prin frecare se incalzesc.....o fi defecte toate ca si la mine se incing....daca s-e inrosesc discurile sa le faci si poze.....
|
Re: probleme cu incalzitu rotilor la logan
gramatica asta :)))
|
Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
Quote:
|
Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
se exercita caldura dar la el poate se exercita prea multa caldura :|
cel mai bine dute la un specialist :| |
Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
am fost si leam facut si mi-a zis ca o ajuns putina mizerie acolo la pistonas si a dat cu un sprei si nu se mai incalzesc asa tare da tot un pic sa incalzesc da pot sa pun mana pe disc nainte nu puteam sa pun mana pe disc ori cum va multumesc de ajutor
|
Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
asi mai avea o problema cum se schimba toba de finalizare ca nu am vazut nici un colier ca si la dacia 1300 ..............................ca asi vrea sa imi pun o toba sport cum sa procedez
|
Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
1 Attachment(s)
ce pareri aveti de jantele astea marg pe logan i schimba putin aspectu astept raspunsuri si pareri
|
Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
depinde si de aspectul exterior
am vazut un logan cu jante asemanatoare dar era lucrat la capitolul tunning exterior |
Re: Probleme cu incalzitu rotilor la logan
masina la exterior inca nu i tunata urmeaza
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:11. |
- Copyright 2026 4Tuning