ma baieti, am si io o intrebare...

... azi am fost plecat cu masina [dacia supernova] pana la apaka am oprit motoru si dupa cca 10 min am vrut sa`l pornesc iar...

si cand sa ii dau cheie pe prima pozitie imi dadea inapoi cheia pe pozitia 0

( ... ce are... ? k daka imi face asa mereu e nasol?? :-s ce tre sa fac ??
P.S [ masina e pe injectie nu pot sa o imping...]