![]() |
problema cu pornirea... :(
ma baieti, am si io o intrebare... :| ... azi am fost plecat cu masina [dacia supernova] pana la apaka am oprit motoru si dupa cca 10 min am vrut sa`l pornesc iar... :| si cand sa ii dau cheie pe prima pozitie imi dadea inapoi cheia pe pozitia 0 :(( ... ce are... ? k daka imi face asa mereu e nasol?? :-s ce tre sa fac ??
P.S [ masina e pe injectie nu pot sa o imping...] |
Re: problema cu pornirea... :(
o poti impinge pana te saturi iar problema ta este contactul da ai grija dak il schimbi tre sai pui si imobilizatorul la loc
k dak cumperi contact o sa primesti doar partea metalica fara cip tre desfacuta cheia pusa pARTEA METALICA NOUA SI GATA |
Re: problema cu pornirea... :(
treaba e k nu face mereu asa... :| ... de ex dim cand am pornit a mers la prima cheie ...
|
Re: problema cu pornirea... :(
cred k am aflat de ce nu merge :)) ... a venit prietenu de la care am cumparat`o si mi`a zis k nu mergea pt k nu deblocam volanul inainte ... :\... sper sa fie numai de la asta si sa nu mai am probleme pe viitor :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:08. |
- Copyright 2026 4Tuning