Re: Alt bord pe dacie
Nu stiu ce sa zic,e complicat sa montezi un bord de pe o masina straina,mai aleas sa mearga toate comenzile,sa bage caldura,etc.DAca vrei sal montezi decat de frumusete,si iarna sa stai sa ingheti in masina,eu zic ca nu e o idee buna.Mai bine il lasi pe asta original.Il ingrijesti sa nu crape si gata.
__________________
Club Dacia Targoviste Member
Un 1310 lasat,ruginit si nespalat.
Dacia 1310 8v 1985
Delta 1310 8v 1988
|