Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Alte discutii Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 29-01-07, 17:16   #211
UniculSGM
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
UniculSGM's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,551
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

Quote:
Originally Posted by MaliBuGTI View Post
SGM, nu stiu cine are probleme cu maturizarea din moment ce nu esti capabil sa pastrezi un ton decent in niste discutii pe internet.

O chestie sa fie clara, nu aveam nici o treaba cu voi, nu am vrut sa impresionez pe nimeni si nu mi se pare ca m-am rupt in figuri deloc, de aia am si stat acolo si nu langa voi.

Daca-ti luai amenda, nu-ti luai din cauza mea, ca m-am invartit eu la 100 de metri de tine. Iti luai amenda probabil din cauza unor nereguli la masina ta, ca n-aveai trusa medicala, extinctor, triunghi... sau cel mai probabil pt. ca te luai in gura cu politistu` respectiv cum te-ai luat si cu mine. Apropos de asta, iti spun sa stii de-acum, ai grija cum vorbesti !

Cu toate ca par rautacios, nu am nimic cu nimeni de-aici si am tinut cont de parerile celor care au vorbit civilizat si care sunt intr-adevar maturi. Incercati sa va concentrati mai mult pe evenimentul in sine nu pe ce s-a intamplat pe langa. Bafta.
Tu te invarti langa noi => deranjezi lumea(sunt blocuri in zona, sau cineva e rauvoitor) => cineva suna la Politie.

Tu pleci acasa, constient (sau nu, dar totusi pleci) de ceea ce ai facut si de faptul ca in curand isi va face aparitie echipajul de Politie.

Noi care nu avem treaba cu tine ramanen. Politia apare, avand o sesizare facuta,careia trebuie sa ii dea curs. Pe cine crezi tu ca intreaba de sanatate? Pe tine cumva? NU, pt ca tu ai plecat.

Ne intreba pe noi, si NE ASOCIAZA CU TINE !

Asta ma deranjeaza, asocierea, nu faptul ca tu ramai fara permis, iti iei amenda, si vei fi examinat psihologic. Au fost cazuri, unii dintre voi ii cunoasteti.

Au fost cazuri cand am fost luati la sectie in numar de peste 50 (va mai amintiti anul trecut, nu ? ) cu toate ca aveam toate actele la noi, pt al identifica pe unul ca tine (care a ramas fara permis o perioada), care se invartea pe strada. Am pierdut cam 2 ore aiurea.
__________________

www.rustans.ro
UniculSGM is offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 17:31   #212
MaliBuGTI

Stage 4
 
MaliBuGTI's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

Okay, okay, fiecare cu argumentele lui. Eu am intelesez ideea cu "Zmeii" si "Show-urile" de la inceput... stai linistit. Ce ma deranjeaza, lipsa de respect, atat.
MaliBuGTI is offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 17:50   #213
d3spinul

Stage 3
 
d3spinul's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 83
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

Quote:
Originally Posted by B-34-SGM View Post
Ce nu e clar? cand suntem noi adunati nu mai faceti cercuri, si alte ghidusii. Daca veniti, stati dracu potoliti.

Zmeule cu "pejo-ul" daca nu eram noi acolo te-ai mai fi invartit? Cred ca nu, pt ca nu avea cine sa te vada,si nu ti se mai umflau coitzele. Crezi ca s-a udat vreo femeie cand te-a vazut? Mi-e scarba. Poti sa omori masina cat vrei, pana spargi cauciucurile de unu singur, nu sa le faci altora probleme. Du-te pe un camp unde esti singur.

S-au mai intamplat cazuri cand din astia ca tine s-au dat in spectacol, au fugit, si ne-am luat noi amenzi.

Pustiu cu Megane-ul, tovarasu celui cu Loganul (inocentul care "nu a facut nimic", doar 2-3 cercuri) era sa cauzeze cateva accidente. Nici nu cred ca a observat,cand au trecut 3 masini la 2 metrii de el. Probabil unii cred ca masina este o jucarie in proportii mai mari.

MATURIZAREA, ca degeaba aveti anii pe care ii aveti !

bravo SGM .. a zis tot ce era de zis.. nu cred k mai e ceva de comentat !
d3spinul is offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 18:14   #214
B 89 WRC
Registered

Stage 5
 
B 89 WRC's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,803
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

Quote:
Originally Posted by MaliBuGTI View Post
WRC, nu am postat aici ca sa caut cearta, nu m-am bagat cu tine in seama, vezi-ti de treaba ta si nu-mi spune mie ce sa fac. In leg. cu Nostradamus, nu ai haz deloc. Daca nu ai inteles ce-am vrut sa zic mai sus, nici nu-ti mai da silinta. OFF TOPIC, sper sa fie ultimul.
eu am spus ce am avut de spus daca vrei sa intelegi bine daca nu iarasi bine unde mai vezi dacii multe sa nu mai apari si tu
B 89 WRC is offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 20:02   #215
morcov_ssl
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
morcov_ssl's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 782
Member of:
[Dacia Rally Team]
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

Quote:
Originally Posted by MaliBuGTI View Post
Okay, okay, fiecare cu argumentele lui. Eu am intelesez ideea cu "Zmeii" si "Show-urile" de la inceput... stai linistit. Ce ma deranjeaza, lipsa de respect, atat.
pai cum sa fie respect in discutii cand de fiecare data, unde ne strangem noi cu daciile se gaseste cate unu ca tine care inceraca sa faca o demonstratie aiurea... care chiar nu prea ne intereseaza, k demonstratia aia poate sa o faca oricine... da' noua ni sa cam luat de chestii d genu asta
__________________
Presedinte DRT

B 39 T D H / AG 70 R N O / B 85 F E G
morcov_ssl is offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 20:52   #216
vaf20

Stage 4
 
vaf20's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 202
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

deci daca vedeti pe net " intalnire pasionati dacia " asta nu inseamna ca e concurs de drift cerculete si alte chestii pe care le aveti voi in cap
vaf20 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-07, 22:35   #217
MOUZE

Stage 5
 
MOUZE's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,287
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

Quote:
Originally Posted by MaliBuGTI View Post

Daca-ti luai amenda, nu-ti luai din cauza mea, ca m-am invartit eu la 100 de metri de tine. Iti luai amenda probabil din cauza unor nereguli la masina ta, ca n-aveai trusa medicala, extinctor, triunghi... sau cel mai probabil pt. ca te luai in gura cu politistu` respectiv cum te-ai luat si cu mine. Apropos de asta, iti spun sa stii de-acum, ai grija cum vorbesti !
majoritatea avem trusa extinctor & triunghi...asa ca sa nu te doara pe tine de nereguli...

PS:sa stii ca pe prietena mea ai impresionat-o FOARTE MULT )))
MOUZE is offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 01:25   #218
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

gata mey.. gata.... lasati cearta... cred ca a inteles...
a fost misto la academie, like it!!
Magos is offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 07:39   #219
B-69-TAU

Stage 5
 
B-69-TAU's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,730
Member of:
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

luna viitoare ne vedem la carol? ca vad ca aici numai probleme au fost...
oricum e mai luminat acolo dupa inserate...
imi pare rau ca am ajuns asa tarziu, promit ca la urmatorul meeting o sa fiu primul venit si va astept pe toti....



ps. nu va mai certati ca incep din nou sa sterg posturi....
__________________
B-69-TAU is offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 11:53   #220
AAlpine1

Stage 5
 
AAlpine1's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 509
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

Quote:
Originally Posted by 1300Racing View Post
fara suparare ,dar,cei ca tine aduc o impresie gresita asupra ceea ce fac, "baietii cu DACIA de care ti-a zis ma-ta sa te feresti",la intalnirile lor
???? la cine te referi ?
AAlpine1 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 14:13   #221
BAGYKID

Stage 5
 
BAGYKID's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 339
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

deci vaineri la 10 seara la carol ramane stabilit ca de obicei ?
BAGYKID is offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 14:44   #222
George_P.
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
George_P.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,393
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DAEWOO]
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

Quote:
Originally Posted by MaliBuGTI View Post
Si daca o luam asa... ma mir cum de nu te iei de baiatu` cu Megane-u` gri metalizat, care s-a invartit cu frana de mana, pe langa masinile si autobuzele care coborau panta, inainte sa plecati ?
In primul rand esti varza!
In al doilea rand ala cu Loganu' rosu e varza!
In al treilea rand ala cu Meganu' gri e varza!
In al patrulea rand toti 4 sunteti varza!

Dupa ce ca esti varza, te mai apuci sa si suferi atat cu masina cat si aici pe forum...sunt satul de specimene ca tine, ii mai zici si lui SGM sa aibe grija cum vorbeste

Bai baiatule, ai grija cum vorbesti tu si vezi ca-ti stiu numaru', poate vrei sa-ti iau permisu' pentru "cercurile" ce-ai facut tu sambata...
George_P. is offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 14:54   #223
BAGYKID

Stage 5
 
BAGYKID's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 339
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

ASA DA , armata e cu noi
BAGYKID is offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 14:57   #224
AAlpine1

Stage 5
 
AAlpine1's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 509
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

Quote:
Originally Posted by George_P. View Post
In primul rand esti varza!
In al doilea rand ala cu Loganu' rosu e varza!
In al treilea rand ala cu Meganu' gri e varza!
In al patrulea rand toti 4 sunteti varza!

Dupa ce ca esti varza, te mai apuci sa si suferi atat cu masina cat si aici pe forum...sunt satul de specimene ca tine, ii mai zici si lui SGM sa aibe grija cum vorbeste

Bai baiatule, ai grija cum vorbesti tu si vezi ca-ti stiu numaru', poate vrei sa-ti iau permisu' pentru "cercurile" ce-ai facut tu sambata...
mafia rally team )))))))))))))))))))))) protejeaza boss-ul

usor mey, si fara amenintari........
AAlpine1 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-07, 15:08   #225
BAGYKID

Stage 5
 
BAGYKID's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 339
Default Re: Intalnire Pasionati Dacia

STAI CA nu am inteles :

prima "varza " - peugeot GTI
a doua "varza" - logan rosu
a treia "varza" - - meganul gri


cum au iesit patru "verze" ???

multa stima
BAGYKID is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -