Quote:
Originally Posted by AndreiHTX
valy poti pune poze cum ai facut traseul? ai avut masina de inndoit? eventual un filmulet cum se aude daca se poate! multumesc frumos!
|
sudata undeva la 35grade,se aude foarte tare

.o sa fac si un filmulet dar nu acum