Salutare,
Am schimbat de curand bascule, capete de bara, pivoti si bielete de directie si mecanicul mi-a recomandat sa fac geometria neaparat. Am googalit un pic insa nu am gasit nimic concret. Ma puteti ajuta cu o recomandare in Bucuresti, vreau ceva sa iasa bine, chiar daca e un pic mai scump.
Merci