Se gasesc pasionati si posesori de marca dacia care ar avea timp intro zi si la o anumita ora sa ne auzim si sa discutam despre ale noastre daci fie ele 1300.1310,logan,sandero,duster,etc..
Daca se gasesc pasionati de prin severin sa posteze aici .Trebuie sa fim cel putin 10 si sa fixam o zi si o ora :P