![]() |
Intalnire dacia Dr.Tr.Severin
Se gasesc pasionati si posesori de marca dacia care ar avea timp intro zi si la o anumita ora sa ne auzim si sa discutam despre ale noastre daci fie ele 1300.1310,logan,sandero,duster,etc..
Daca se gasesc pasionati de prin severin sa posteze aici .Trebuie sa fim cel putin 10 si sa fixam o zi si o ora :P |
Re: Intalnire dacia Dr.Tr.Severin
Nimeni nu e pasionat in orasu asta :lol::lol: credca sunt singuru, cred...
|
Re: Intalnire dacia Dr.Tr.Severin
mama cati au sarit....sa vina..:))))
|
Re: Intalnire dacia Dr.Tr.Severin
alo ce semai aude cu treaba aia cu daciile
hai sa facem si noi ceva frumos vin si eu cu dacia sunama sau lasa nr tau de tel sa vb 0749485053 |
| All times are GMT +2. The time now is 06:48. |
- Copyright 2026 4Tuning