Quote:
Originally Posted by Thomas Everywhere
=))))) creca le-au lasat acolo si l-au daramat cu tot cu dacii =)))) unde sunt fratilor ca inebunesc.
|
daciile care le cauti tu sunt la fiecare pasionat cu adevarat de marca dacia si sunt destule aici pe 4t, deci ai unde sa te uiti, dar din pacate doar poze

mai incearca pe celalalt forum daciaclub vezi poate acolo te poate ajuta cineva, acolo este 100% pasiune pentru dacia
bafta cu cautarea si daca gasesti ce cauti te rog fa poze