Din cata experienta de forumis am acumulat si eu de'a lungul vremii as inclina sa zic ca ce voi face acu e sanctionabil de catre operatori (un link spre un alt forum. Nu am cont acolo,nu le fac reclama ..doar sunt uimit sa constat peste ce fenomene am dat). Dar, de vre'o 20 de min stau cu o moca de tamp si nu'mi vine sa cred in ce hal desconsidera unii Octavia 2 Elengace L&k in fata unei japoneze spartane stock.
E drept ca atunci cand m'am hotarat sa iau masina in calculele mele a intrat si Accordu dar am renuntat in favoarea 1.8Tfsi de O2 Elegance. Sa nu se inteleaga cumva ca desconsider Accordu, la modul cum desconsidera O2 "specialistii" de acolo.Ca ce motorizare, ca ce echipare trista si trecuta, ca ce impresie de dorit lasa O2 .. Mi se pare o masina tzapana si japoneza dar .. dar.. exista un dar care a facut sa ma traga atza spre O2.
Uitati si linkul de pe forumul cu pricina ...
http://forum.softpedia.com/lofiversi...t233097-0.html .
PS: daca e o ofensa prea mare peste care operatorii nu pot trece..nu e sfarsitul lumii, asa ca pot sa inchida topicul