![]() |
Honda Accord vs Octavia 2
Din cata experienta de forumis am acumulat si eu de'a lungul vremii as inclina sa zic ca ce voi face acu e sanctionabil de catre operatori (un link spre un alt forum. Nu am cont acolo,nu le fac reclama ..doar sunt uimit sa constat peste ce fenomene am dat). Dar, de vre'o 20 de min stau cu o moca de tamp si nu'mi vine sa cred in ce hal desconsidera unii Octavia 2 Elengace L&k in fata unei japoneze spartane stock.
E drept ca atunci cand m'am hotarat sa iau masina in calculele mele a intrat si Accordu dar am renuntat in favoarea 1.8Tfsi de O2 Elegance. Sa nu se inteleaga cumva ca desconsider Accordu, la modul cum desconsidera O2 "specialistii" de acolo.Ca ce motorizare, ca ce echipare trista si trecuta, ca ce impresie de dorit lasa O2 .. Mi se pare o masina tzapana si japoneza dar .. dar.. exista un dar care a facut sa ma traga atza spre O2. Uitati si linkul de pe forumul cu pricina ... http://forum.softpedia.com/lofiversi...t233097-0.html . PS: daca e o ofensa prea mare peste care operatorii nu pot trece..nu e sfarsitul lumii, asa ca pot sa inchida topicul |
Re: Honda Accord vs Octavia 2
2 Attachment(s)
nu poti face comparatie intre o2 si accord...sunt total diferite si chiar daca am o2 pot spune ca accord e peste octavia
modelul de accord pe care tu l-ai comparat cu o2 se compara cu o1 dupa anul de fabricatie deci e peste octavia...cu o2 poti compara noul accord care costa peste 25000 euro si daca te-ai urca in acea masina ti-ai da seama ca e peste o2 cu mult |
Re: Honda Accord vs Octavia 2
in legatura cu motorizarea... pe benzina, fara suparare, clar honda ..... v-tec ul il are pe al lui... :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:20. |
- Copyright 2026 4Tuning