Salut tuturor, sunt din dej, am o octavia 1 si acum am de gand sa imi comand un set de praguri tuning. Am o intrebare dak ma puteti ajuta: cu ce adeziv sa le prind d pragurile originale ????
Are un prieten mastic d parbrize, dak le prin cu din ala oare e ok , o sa tina in timp?
Astept sugestiile voastre.
Multumesc.