Bendixul l-ati cumparat de la reprezentanta scoda, sau de la un magazin de piese auto,unde a-ti gasit cel mai bun pret.
Si inca ceva?cind porniti masina, calcati pedala de ambreiaj,ca sa usurati sarcina electromotorului.
Sper sa nu va suparati ca va intreb.