Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SKODA > Alte discutii Skoda

Reply
 
Thread Tools
Old 29-01-09, 01:19   #1
metalok_mci

Stock
 
metalok_mci's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 1
Exclamation bendix felicia

salutare.am o felicia 97' 1.6 cmc si ma confrunt cu o problema mai deosebita poate ma puteti ajuta. in ultimele trei luni mi s-au rupt 4 bendix-uri.am scimbat electromotorul , coroana si tot degeaba .s-a rupt si al 5_celea bendix. nu mai stiu ce sa mai fac unde sa o mai duc.daca ma puteti ajuta cu un sfat sunteti barbati.ms mult.
metalok_mci is offline   Reply With Quote
Old 01-02-09, 19:24   #2
radudincu

Stock
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 8
Default Re: bendix felicia

Bendixul l-ati cumparat de la reprezentanta scoda, sau de la un magazin de piese auto,unde a-ti gasit cel mai bun pret.
Si inca ceva?cind porniti masina, calcati pedala de ambreiaj,ca sa usurati sarcina electromotorului.
Sper sa nu va suparati ca va intreb.
radudincu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -