Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Skoda (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda.html)
-   -   bendix felicia (https://forum.4tuning.ro/305-discutii-skoda/106690-bendix-felicia.html)

metalok_mci 29-01-09 01:19

bendix felicia
 
salutare.am o felicia 97' 1.6 cmc si ma confrunt cu o problema mai deosebita poate ma puteti ajuta. in ultimele trei luni mi s-au rupt 4 bendix-uri.am scimbat electromotorul , coroana si tot degeaba .s-a rupt si al 5_celea bendix. nu mai stiu ce sa mai fac unde sa o mai duc.daca ma puteti ajuta cu un sfat sunteti barbati.ms mult.

radudincu 01-02-09 19:24

Re: bendix felicia
 
Bendixul l-ati cumparat de la reprezentanta scoda, sau de la un magazin de piese auto,unde a-ti gasit cel mai bun pret.
Si inca ceva?cind porniti masina, calcati pedala de ambreiaj,ca sa usurati sarcina electromotorului.
Sper sa nu va suparati ca va intreb.


All times are GMT +2. The time now is 00:06.

- Copyright 2026 4Tuning