![]() |
bendix felicia
salutare.am o felicia 97' 1.6 cmc si ma confrunt cu o problema mai deosebita poate ma puteti ajuta. in ultimele trei luni mi s-au rupt 4 bendix-uri.am scimbat electromotorul , coroana si tot degeaba .s-a rupt si al 5_celea bendix. nu mai stiu ce sa mai fac unde sa o mai duc.daca ma puteti ajuta cu un sfat sunteti barbati.ms mult.
|
Re: bendix felicia
Bendixul l-ati cumparat de la reprezentanta scoda, sau de la un magazin de piese auto,unde a-ti gasit cel mai bun pret.
Si inca ceva?cind porniti masina, calcati pedala de ambreiaj,ca sa usurati sarcina electromotorului. Sper sa nu va suparati ca va intreb. |
| All times are GMT +2. The time now is 00:06. |
- Copyright 2026 4Tuning