Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SKODA > Zona tehnica Skoda

Zona tehnica Skoda Zona tehnica, secrete, tips&tricks Skoda

Reply
 
Thread Tools
Old 16-02-11, 07:15   #1
ccipy007

Stage 5
 
ccipy007's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 555
Default INFO: DRL pe Skoda Fabia

as vrea sa-mi pun un modul Day Running Lights model american adica in momentul in care aprinzi pozitiile sa se aprinda si semnalizarile si sa arda permanent binenteles la o intensitate mai mica iar cand semnalizez intensitatea lor sa creasca. Cine ma poate ajuta sa pun asa ceva pe Fabia mea sau macar o idee de cum s-ar pune in practica
ccipy007 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-11, 18:07   #2
tzutzu.2009

Stage 5
 
tzutzu.2009's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,189
Member of:
[Colectionar Machete]
[VW]
Default Re: DRL pe Skoda Fabia

Quote:
Originally Posted by ccipy007 View Post
as vrea sa-mi pun un modul Day Running Lights model american adica in momentul in care aprinzi pozitiile sa se aprinda si semnalizarile si sa arda permanent binenteles la o intensitate mai mica iar cand semnalizez intensitatea lor sa creasca. Cine ma poate ajuta sa pun asa ceva pe Fabia mea sau macar o idee de cum s-ar pune in practica
Asta era si problema mea, dar am rezolvat-o..... Efectul este cel asteptat....imi place mult cum da.....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	SAM_2035.jpg
Views:	166
Size:	28.2 KB
ID:	1877124  
tzutzu.2009 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-11, 16:31   #3
dragos.extasy

Stage 5
 
dragos.extasy's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 459
Member of:
[SKODA]
[VW]
Default Re: DRL pe Skoda Fabia

muti pozitia in semnalizare...
dragos.extasy is offline   Reply With Quote
Old 23-04-11, 11:08   #4
v.e.v

Stage 2
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 47
Default Re: DRL pe Skoda Fabia

citeam pe un forum dedicat skoda ca acest lucru se poate activa cu vag comu, dar trebuie cineva care se pricepe,va merge pozitia impreuna cu semnalizarea insa semnalizarea va avea o intensitate mai mica decat atunci cand semnalizezi.si costa vreo 10 lei daca nu ma insel activarea
v.e.v is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -