Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > MERCEDES > Zona tehnica Mercedes

Zona tehnica Mercedes Zona tehnica, secrete, tips&tricks Mercedes

Reply
 
Thread Tools
Old 04-12-09, 10:54   #1
Pifulicaeu

Stock
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4
Default Mecanic Mercedes

As dori sa imi dati si mie un sfat in legatura cu un mecanic care fie lucreaza sau a lucrat la mercedes va rog. Eventual un service Mercedes autorizat.

Pe mine ma intereseaza cele din bucuresti insa pe acest thread as dori sa postati si mecanici din alte orase pentru ca posesorii de mercedes din romania sa isi duca masinutele pe maini bune si nu la orcine!

Eu as dori sa imi schimb un far la un E200 an 2004.
Pifulicaeu is offline   Reply With Quote
Old 27-12-09, 13:32   #2
amg_0001

Stage 3
 
amg_0001's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 115
Default Re: Mecanic Mercedes

Quote:
Originally Posted by Pifulicaeu View Post
As dori sa imi dati si mie un sfat in legatura cu un mecanic care fie lucreaza sau a lucrat la mercedes va rog. Eventual un service Mercedes autorizat.

Pe mine ma intereseaza cele din bucuresti insa pe acest thread as dori sa postati si mecanici din alte orase pentru ca posesorii de mercedes din romania sa isi duca masinutele pe maini bune si nu la orcine!

Eu as dori sa imi schimb un far la un E200 an 2004.
Salut ,Poti so duci la reprezentatå , si acolo se va rezolva problema masinii tale. O zi buna in continuare
amg_0001 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-10, 14:08   #3
Zipobmw325

Stage 2
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 26
Default Re: Mecanic Mercedes

exista un mecanic bun pe vacaresti,este turc.lucreaza bine .exact dupa reprezentanta AUTOKLASS.cand o aflu mai multe detalii o sa postez,eu personal nu am fost la el dar mi lau recomandat prieteni.
Zipobmw325 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-10, 14:14   #4
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Mecanic Mercedes

EU AM FOST LA COSTICA ,GARAJUL AL ARE LANGA PARCUL PLUMBUITA ,ESTE BUN MECANIC SI PIESE LA PRET BUN
LEO.SR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -