cum spune titlul m`asi baga intr`un club(din bucuresti)...nu am o masina sa faca furori..cai "dopati" sau chestii ..... am un opel astra f cabrio bertone,nascut in 96....cu niste "incaltari" borbet,o tobitza borla,un mp3 player sony xplod,un woofer`asi JBL o statie,un condensator...inca lucrez la masina....
m`asi baga intr`un club dar nu`s genu de om sa particip la liniutze chestii,doar spectator(pana vine un motorash mai mare

)...
astept propuneri!!!
P.S:nu`s disperat sa intru in vre`un club

))
__________________
ex:-Oltcit Club 12 TRS(
(BLUE))1.3

(first love)
B94BAX
ex:-Opel Astra F Cabrio Bertone(
(BLACK)) 1.6

(anii tineretii)
B95BAX
ex:-Opel Vectra A SFI(
(white)) 2.0

(
"gas vs. hp)])
B60KLA
ex:-BMW 318is Alb Alpin Coupe stock

(...loading!!!)
B
BKS
Act: BMW 318is Limited Edition M Pack Sedan (BLACK)