![]() |
m`asi baga intr`un club
10 Attachment(s)
cum spune titlul m`asi baga intr`un club(din bucuresti)...nu am o masina sa faca furori..cai "dopati" sau chestii ..... am un opel astra f cabrio bertone,nascut in 96....cu niste "incaltari" borbet,o tobitza borla,un mp3 player sony xplod,un woofer`asi JBL o statie,un condensator...inca lucrez la masina....
m`asi baga intr`un club dar nu`s genu de om sa particip la liniutze chestii,doar spectator(pana vine un motorash mai mare:D )... astept propuneri!!! P.S:nu`s disperat sa intru in vre`un club :))) |
Re: m`asi baga intr`un club
Nu stiu daca mai exista cluburi care sa alerge dupa membrii, iar la modu' in care ai pus problema, nu cred ca e vreunu' interesat de un membru ca tine. Nu e o jignire, ci o constatare.
Topicu' se inchide! Daca vrei sa faci parte dintr-un club, ai o lista maricica, pe prima pagina forumului, in aria Cluburi. |
Re: m`asi baga intr`un club
si se scrie m-as nu m-asi mancatzash talentu tau
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning