Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   m`asi baga intr`un club (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/74642-asi-baga-club.html)

B94BAX 13-04-08 22:58

m`asi baga intr`un club
 
10 Attachment(s)
cum spune titlul m`asi baga intr`un club(din bucuresti)...nu am o masina sa faca furori..cai "dopati" sau chestii ..... am un opel astra f cabrio bertone,nascut in 96....cu niste "incaltari" borbet,o tobitza borla,un mp3 player sony xplod,un woofer`asi JBL o statie,un condensator...inca lucrez la masina....
m`asi baga intr`un club dar nu`s genu de om sa particip la liniutze chestii,doar spectator(pana vine un motorash mai mare:D )...

astept propuneri!!!

P.S:nu`s disperat sa intru in vre`un club :)))

Gabi 13-04-08 23:20

Re: m`asi baga intr`un club
 
Nu stiu daca mai exista cluburi care sa alerge dupa membrii, iar la modu' in care ai pus problema, nu cred ca e vreunu' interesat de un membru ca tine. Nu e o jignire, ci o constatare.

Topicu' se inchide! Daca vrei sa faci parte dintr-un club, ai o lista maricica, pe prima pagina forumului, in aria Cluburi.

blazeyblaze 16-04-08 02:07

Re: m`asi baga intr`un club
 
si se scrie m-as nu m-asi mancatzash talentu tau


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning