Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-11-03, 06:30   #106
pimp_lex


Stage 5
 
pimp_lex's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,212
Member of:
[4Tuning International]
Default

da, ai dreptate.......modele Sua, mai ales la M-B au avut alte faruri decat cele euro, si alte bumpers.....
pimp_lex is offline  
Old 25-11-03, 08:28   #107
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Cioli17

Man asta e.........masina aia e-klasse sa ucare e oricum stii tu aia mai mare are 2 tone si 240de cai,,stii tu!!Oricum iti zic sigur ca are 185
a mea si aia doar 240 da asta e ce pot sa zic!?!SI pt.tekno :NU e modificata cam deloc!!)modelu' de baza de 185) cai!!

sal man.
cioli17 is offline  
Old 27-11-03, 21:12   #108
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

mkay.... da totushi pimp, nu intzeleg dc?
tekno is offline  
Old 28-11-03, 06:05   #109
pimp_lex


Stage 5
 
pimp_lex's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,212
Member of:
[4Tuning International]
Default

Quote:
Originally Posted by \"tekno\"
mkay.... da totushi pimp, nu intzeleg dc?
sincer habar n-am.......poate din cauza ca in america pe vremea aia erau la moda faurile astea bagte inauntru, na, erai pe in urma cu moda probabil.......si despre bumpers, pai e posibil sa fie din cauza diferentelor de legi la inpactul frontal, de exmplu toti producatorii care vand masini in canada, tre sa modifice bumperul din fatza ca sa reziste la un test obligatoriu de coliziune frontala la viteza foarte mica......nu stiu foarte multe detalii despre acest test, cert e ca e destul de stupid, si asta cauzaeaza la multi producatori sa nu aduca unele modele aici (cum ar fii Mitusbihi care nu aduce Lancer EVO)
pimp_lex is offline  
Old 28-11-03, 13:15   #110
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Am citit ce spuneti voi... dar nu prea imi dau seama de multe kestii. Puneti niste poze cu masinile astea... sa ma lamuresc si eu
Gabi is offline  
Old 07-12-03, 12:39   #111
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

inca nu am gasit poze... da cand gasesc le pun....
tekno is offline  
Old 09-12-03, 09:41   #112
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

Salutare lume !
Nume: Mihai
Prenume: Z
23 ani student an III Marketing
Locatie: Bucuresti, la 200m distanta de SwordFisH
0788.352.120
I-a masina: Oltcit Club (Franta) '86 - masina exceptionala, imi pare rau si acum ca am dat-o
II-a masina (prezent): nefericitul posesor al unui fier romanesc original - Dacia 1400 '95 B-12-ZMD (trage f. bine, dar calitatea pieselor si finisarea ma fac sa vomit), muzica ///Alpine (in curand poze)
Hobby: Oltcit-uri tunate, sute de w in masina si fetele frumoase
Cam atat .... si imi pare bine sa fiu printre voi...
__________________
tractor u650 cu tempomat
B12ZMD is offline  
Old 09-12-03, 14:00   #113
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

welcome mihai
ESPinoza is offline  
Old 09-12-03, 15:45   #114
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default ?!?


desi sunt nou pe forum, am citit aproape tot ce s-a scris...totusi nu pot sa ma abtin si trebuie sa spun (scuze pt offtopic) ca sunt multe aberatii (un ex f bun e dacia aia faimoasa) p-aici si adminu ar trebui sa ia masuri pt ca cine intra si citeste despre dacia V6 cu xxxxx cai sau cine stie ce alte dragstere facute din skode 1100 S, isi face cruce, injura si apasa alt f4...parerea mea...
..inca ceva...desi sunt ff multi inregistrati, nu prea se vede participarea acestora la forum (ex poll-uri sarace in voturi)...cred ca unii se inregistreaza doar asa ca sa nu le rugineasca ramu' in pc
in rest totu e ok
ps. ar trebui sa fiti (fim) mai uniti pt a sprijini ideea lui micutzu'...io zic ca e bine cum zice si nu conteaza ca ai fiat 850 sau viper, chestia e sa fii \"acolo unde trebuie si cand trebuie\"... .....iarasi...\"parerea mea\"
B12ZMD is offline  
Old 09-12-03, 21:22   #115
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

Quote:
Originally Posted by \"B12ZMD\"
I-a masina: Oltcit Club (Franta) '86 - masina exceptionala
intradevar a mea (shi a unro prieteni) e din '83, tot model frantzuzessc... mishto mashina... chiar azi am dus-o la o tura prin cartodrom... de ieri avem numa RAR....
daca vrei sa mai citeshti despre ea mergi shi pe la \"mashina mea\"

PS
WELCOME B12ZMD, noi avem CJ 07 NBB, e al 7-lea model \"club\" ieshit de pe linia de ansamblare,
__________________
tekno is offline  
Old 10-12-03, 11:58   #116
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

mda...pacat ca sunt prea multi km intre noi...dar totusi poate vb prin mail daca tot avem o pasiune comuna..ma pricep cat de cat si poate te ajut cu ce pot.. [email protected]
B12ZMD is offline  
Old 10-12-03, 12:00   #117
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

ZMD: bine-ai venit printre noi.

PS: vezi ca ti-am dat un mesaj privat. Raspunde-mi la el, pls.
Gabi is offline  
Old 10-12-03, 12:09   #118
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

salut Gabi si scuze de intarziere..desi sunt mai tot timpul pe sit, lucrez si nu am prea mult timp de pus posturi...mai mult le citesc...in fine poze nu prea am decat cele (toate ) care sunt pe crt.go.go (de asemenea sit care il vizitez f des mai ales sectiunea oltcituri)
ps. ar trebui sa ne intalnim si sa-ti arat ce breloc am la cheile de la masina (care este Dacie) !!!! LOL !!!
B12ZMD is offline  
Old 11-12-03, 18:36   #119
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mey aici sunt eu... actualizat, beat si nebarbierit
Attached Images
 
Marian20 is offline  
Old 11-12-03, 18:38   #120
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

scuze ca a durat asa de mult abiaacuma am vazut topicul
nume:catalin
21 de ani o6.03.1982
locatie hamburg si timisoara
nr. meu de mobil 0723813699
si nr de germania il scriu sa fie aici 01703227068
ocupatie am uitat sa scriu: asigurari
hobby:masini ,fotbal,fitnes,si nu in ultimul rand femei frumoase
masina mea cred ca o stiti cu toti audi rs4 si mercedes e klasse 270 cdi
o poza cu mine si una cu prietena mea eu sunt la din dreapta cu pulover albastru cel de langa mine este frate miu geaman
catalin rs4 is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -