Comunitatea globala 4TuningAici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum
mie imi place mult biliardul,joc de vreo 5 ani!dar cat de bine,mai bine las pe altii sa aprecieze!oricum,cred ca sunt un jucator mediu!poate facem o bila la vara!
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
generatia noua e precoce rau!dar daca vor sti sa se foloseasca de tot ceea ce,nu pot spune decat BRAVO LOR!iar pt fire tot respectul!ca de fapt pt toata lumea!