Comunitatea globala 4TuningAici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum
era intr-adevar un compliment!iar omul nu prea conteaza in exterior daca este un nemernic(vb din experienta) asa ca incercati ca pe viitor sa nu va cramponati de asemenea chestii!
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"