| Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum |
17-01-04, 00:44
|
#421
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
he meci pai suntem in offtpoic pt ca nu ai are cine sa se prezinte dintre astia noi sau nu vor?!?
|
|
|
17-01-04, 00:50
|
#422
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
hehehehehe
yo stiam dinaintea voastra ca masina lu cata e la tunarit!
sac sac!
|
|
|
17-01-04, 01:01
|
#423
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
|
succes cataline!sa intelegem ca va trebui sa inroduci in tara vreo 600 \"armasari\"?ma bucur pt tine!
|
|
|
17-01-04, 01:09
|
#424
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
|
|
|
17-01-04, 11:02
|
#425
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of: [SEAT]
|
Nu se mai identifica nimeni ?
|
|
|
17-01-04, 11:31
|
#426
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Am si eu o intrebare  Desi acest topic ( Identitati ) a fost creat de mine, nu-mi amintesc sa-l fi vazut pe SHA prezentandu-se  Cine stie ceva despre asta ?
__________________
DelSol D13Z6
|
|
|
17-01-04, 13:57
|
#427
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
|
|
|
17-01-04, 14:12
|
#428
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of: [SEAT]
|
Da..Ar fi bine sa se prezinte si sha..el a citit tot de aici dar a uitat sa scrie si el :P
|
|
|
17-01-04, 22:38
|
#429
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
|
sha e mai timid mai,ii e rusine,acum e cu mine,fireburn,zmd si va promite ca o sa se prezinte!
|
|
|
17-01-04, 23:27
|
#430
|
Stage 2
Join Date: Jan 2004
Posts: 66
|
 Salut!! Sunt nou aici pe forum...
sa ma prezint :
Nume:AlEx
Locatie  eocamdata Bucuresti
Varsta:12 Ani
Ocupatie:Elev
Salut all si bine v-am gasit ...sper ca primitzi minori 
Si imi plac ff mult cursele de masini ... Legal Racing RuLLeZ
|
|
|
17-01-04, 23:52
|
#431
|
Stage 3
Join Date: Nov 2003
Posts: 141
|
herk cred ca esti cel mai tanar de pe aici ...
|
|
|
18-01-04, 00:00
|
#432
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
he he 12 ani??cred ca esti cel mai mic membru dar bine ai venit :P
|
|
|
18-01-04, 00:02
|
#433
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of: [BMW]
|
Hop si eu!
Nume si prenume: Niculescu Alin
Localitate: Bucuresti
Varsta: 15 ani
Data nasterii: 17.01.1989
Ocupatie: elev clasa a IX-a Lic. Cuza
Hobby: masinile, cursele
Nr. de tel.: 0722413996
|
|
|
18-01-04, 00:28
|
#434
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
Quote:
|
Originally Posted by \"Benny\"
Nice car Pimp
Here i go
Nume: Moise Catalin
Data Nasterii: 10 aprilie 1990
Ocupatia Elev in clasa a 7-a, Scoala General Nr. 1 Sfintii Voievozi - Bucuresti
Hobby-uri: Masinile si tot ce apartine de ele, calculatoarele
Nr de telefon: 3127867
Masina: Are tatal meu un Opel Kadet
Probabil ca o sa spuneti \"ce mic e\" ... n-am ce sa zic  Asta e. Pasiunea e pasiune, n-are limite 
|
hehehehe cine e cell mai mic?
looooolll
|
|
|
21-01-04, 06:13
|
#435
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 802
|
Bey Gabi, de ce ai 19 ani si n-ai permis, ha???? Astept...
|
|
|
|
|