mai oameni...
modelul lui alexius mi se pare mai bun... dar bineintzeles ca putem face shi o combinatzie intre ele...
pe spate sigla 4tuning ca shi pe tricoul lui al3xius, iar in fatza... stanga mic, sigla 4tuning shi nickul... da' scris cu aceleashi culori shi caractere ca shi sigla... pt asta ar trebui sa vorbim cu vali sa ne faca el pozele... shi sa le pozteze pe site... iar noi doar sa le luam shi sa mergem sa ne facem tricourile... bineintzeles ca o sa aiba umpic de lucru pt totzi cei care ishi fac tricourile cu scrisu nickurilor...