Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-02-04, 22:22   #16
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

DECI sa lamurim putin treaba:
1. eu sunt de acord cu Hondarul pe fata 4tuning ca doar aici ne facem veacul toti si pe spate nick-ul, fara nr de masina ca cine stie....mai bine fara, doar nickul
2. trebuie sa stabilim modelul si sa NE TZINEM DE EL, NU SA NE RAZGANDIM DUPA 2 ZILE ca nu se mai poate face nimic. in al doilea rand, o sa fie o varza cand ne vom intalni cu totii...unii cu 4tuning,,,unii cu legal racing....unii cu nr de la masina...varza..mai bine toti LA FEL ! e mai finut si mai elegant. si suntem si mai uniti asa.
3. Am sa merg vineri dupa amiaza sa discut pretul (in mare...pt 10-15 bucati...daca or fi mai multe, mai bine). Pana atunci nu pot ca am examen la fac. DAR, TREBUIE NEAPARAT PANA VINERI SA STIU EXACT CATE TRICOURI VREM, pt ca in functie de comanda (nr.) obtinem si o reducere. Mi se pare normal, nu??
In concluzie, intrebati-va prietenii (poate sunt unii care nu intra pe site dar care vin la intalniri) si haideti sa stabilim cumva cate tricouri facem. Nu vreau sa ramana oameni fara dar nici sa ramanem cu ele in plus, ca e pacat de bani.Propun ca vineri seara, sa zicem ora 21-22.00 sa ne vedem in nr cat mai mare in H sa discutam problema \"live\", sa va spun ce am vorbit cu firma si sa facem o lista cu cei interesati.

Mai e o problema: Nu vreau sa comand de exemplu 20 de tricouri si sa primesc banii pe 15, restul sa le platesc eu! Nu de alta, dar de banii astia fac un plin nu ? e corect ?

Deci va astept parerile. vineri 22.00 in H e bine ????

Sanatate !
__________________
tractor u650 cu tempomat
B12ZMD is offline  
Old 10-02-04, 22:24   #17
cj82ufo

Stage 5
 
cj82ufo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 344
Default

asa ma gandeam si eu
sa mai poti sa umbli cu tricoul acela si pe la bloc sau ceva asemanator
cj82ufo is offline  
Old 10-02-04, 22:47   #18
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

da .. asa este cel mai bine pe fata emblema 4 tuning.. si pe spatel nikul este cel mai bine si cel mai simplu numai tricourile sa fie negre nu??? :P
catalin rs4 is offline  
Old 10-02-04, 23:23   #19
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Gata !
Vineri am aparut si eu.
Vorbim acolo.
Hondarul is offline  
Old 11-02-04, 05:42   #20
b99sha

Stage 5
 
b99sha's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 802
Default

Mda - pe spate mare 4tuning si pe fatza mai micutz si undeva sus intr-o parte - nick-ul si iar 4tuning sau 4tuning member
b99sha is offline  
Old 11-02-04, 08:57   #21
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 715
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

Eu cred ca cel mai bne ar fi asa:
in fatza in stanga sigla 4tuning de dimesiunlie astea 100X100 pixeli
iar pe spate ar fi bine sa fie poza de mai jos cu alt nume bine inteles.
Attached Images
 
__________________

Inconstienta ucide oameni nevinovati! Jos Gaina!
aicad is offline  
Old 11-02-04, 09:41   #22
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default

Da..Eu sunt de acord cu aicad.. !
FiReBuRn is offline  
Old 11-02-04, 10:49   #23
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

De acord cu 4tuning ( mare ) pe spate, iar pe fatza, in stanga sau dreapta nick-ul si iar 4tuning ( mic ). Eu imi fac la frate-meo la firma ( fara suparare ) !
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 11-02-04, 10:59   #24
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Pai stai sa vedem ce face zmd-ul...
Poate ne facem cu totzii la frati-tu la serviciu...

Oricum, ramane pe vineri, da ???
Hondarul is offline  
Old 11-02-04, 11:02   #25
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Pai stai sa vedem ce face zmd-ul...
Poate ne facem cu totzii la frati-tu la serviciu...

Oricum, ramane pe vineri, da ???
Hondarul is offline  
Old 11-02-04, 11:07   #26
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Daca ZMD nu rezolva nimic, eu pot sa vorbesc cu frate-meo. Da' pun aceeasi problem ca si el: BANII! Daca facem comanda pentru X tricouri, sa nu primesc banii pentru X-1
Gabi is offline  
Old 11-02-04, 11:12   #27
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default

Mai bine vorbim vineri in H ...dar cred ca o sa rezolvam.. (ZMD sta cu mine in bloc) :P
FiReBuRn is offline  
Old 11-02-04, 11:15   #28
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

DECI, preturile probabil ati vazut si voi cum sunt..aprox 300-350/tricou. dc am vrea min 20 de bucati cred ca le-am scoate mai ieftin......si de ex. 50.000 la bucata sunt bani!

Am mai zis o data: pana vineri nu pot sa fac nimic! Aveti putina rabdare, ca pana in iulie mai e, iar acum nu cred ca umbati voi cu tricouri pe afara! Vineri dupa amiaza ma duc acolo si vorbesc, iar seara ne vedem in H sa va zic ce si cum.

De rezolvat se rezolva in mod sigur, ca nici o firma nu refuza clientii, dar sa vedem la ce bani.

ps. si eu sunt de acord cu modelul tricoului. negru e o culoare potrivita si modelul imi place.
B12ZMD is offline  
Old 11-02-04, 11:16   #29
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Fire, unde in H ??? Acolo la Pescarush sau incolo, spre 2 Cocosi ???

Ne vedem la 10, bine ???
Hondarul is offline  
Old 11-02-04, 11:23   #30
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 715
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

ok
deci pana la urma ce model facem ?

eu vreau sigla cu membru 4tuning mare pe spate si pe fatza
pe mijlok (pe piept) sa scrie nickul si desupra lui o sigla mai mica 4tuning
nu neaparat pe mijloc dar daca vreti numele pe fatza atunci asa ar fi cel mai bine. eu orikum o sa imi fac o bluza cum vreau eu tricoul il las pe mana voastra
aicad is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -