Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-03-04, 11:06   #91
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,297
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

si ar mai fi ceva dar tre` sa le cerem permisiunea celor de la NSL si LR ... pe o maneca sa punem sigla NSL pe cealalta LR ... ar fi ceva super zic eu...
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 21-03-04, 11:14   #92
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,297
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
Haide mah, ce draqu...

Sa lasam proiectele pe hartie sau calculator si sa ne apucam sa le facem odata...

Vine vara, bine-mi pare, dar noi tot nu avem tricouri...

Pai haideti sa ne hotaram asupra unui model ! eu o sa incerc sa fac rost de bani sa-mi fac si modelul care o sa-l aveti voi majoritatea(dak nu va place cel facut de mine) ... si o sa-l fac si pe ala facut de mine
Al3xius is offline  
Old 21-03-04, 13:32   #93
Stuey

Stage 5
 
Stuey's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 647
Default

Fratilor...am citit toate posturile si nu stiu ce sa fac.Cand va hotarati asupra modelului spuneti-mi si mie...eu sunt din Busteni/Prahova...si nu pot ajunge in Bucuresti oricand.In primul rand eu nu am carnet...am doar 16 ani asa ca varianta cu masina pe tricou la mine cade...si intrebam care e modelul pentru ca nu o sa pot ajunge in bucuresti dupa cum am mai zis...asha ca daca nu e cu suparare..o sa iau modelul tricolui si o sa il fac in Ploiesti undeva...
P.S: Raspundeti-mi si mie ce sa fac.Ca daca nu o sa va cer permisiunea de a face tricoul singur (adik sa ma duc singur la o firma de imprimeuri si sa fac acelasi model pe care il aveti si voi) poate o sa va suparati si o sa ma dati in judecata .
__________________
My Love!!! Skoda Octavia 1---1.6---102 cp

https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda/58549-my-love-octavia-1-a.html (stare actuala : Stock)
Stuey is offline  
Old 21-03-04, 13:54   #94
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Nu te va da nimeni in judecata.

Ai 2 posibilitati:
1. ori iti faci tricoul singur;
2. ori il fac baietii la Bucuresti ( cand se vor hotari ) si ti-l trimit prin posta.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 21-03-04, 14:12   #95
Pilu

Stage 2
 
Pilu's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 62
Default

Eu cred ca ar trebui sa cadem toti de acor asupra unui model si sa il facem o data ca a venit vremea lui
Pilu is offline  
Old 21-03-04, 14:35   #96
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

ultimul model care l-a pus alexis e mishto... yo o mi-am luat 2 cani negre... shi o sa imi fac shi cana cu 4tuning
tekno is offline  
Old 21-03-04, 15:59   #97
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

gata..eu mam hotarat..mie imi place modelul..lui x ray... haideti odata..ca daca o tot lungim..asa..nu mai terminam tricourile..ne apuca iara iarna..
catalin rs4 is offline  
Old 21-03-04, 16:06   #98
Pilu

Stage 2
 
Pilu's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 62
Default

hmm nu e bine. Vad ca lui tekno ii place tricoul facut de ale3xius, lui catalin cel al lui X-Ray-Eyes. Eu unul propun sa votam . Cel care va avea procentajul cem mai mare pe acela sa il facem
__________________
http://www.inedit.ro
Pilu is offline  
Old 21-03-04, 16:19   #99
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

..cata tie iti place modelul lui X-ray...pt k ai ce sa arati Rs4 ..dar poate unii nu au masini si ce vrei sa faca..sa lase loc gol sau sa isi aleaga o masina de pe un anume site

....parerea mea..acum nu dati cu paru
__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!

F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:

Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST

alex_maxx is offline  
Old 21-03-04, 16:22   #100
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

poi haideti sa facem votul ..ala..odata..pilu dai drumul..hai ca timpul trece..repede.. eu vreau sa am tricou pana vin in tara..
catalin rs4 is offline  
Old 21-03-04, 16:24   #101
Pilu

Stage 2
 
Pilu's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 62
Default

Quote:
Originally Posted by \"catalin rs4\"
poi haideti sa facem votul ..ala..odata..pilu dai drumul..hai ca timpul trece..repede.. eu vreau sa am tricou pana vin in tara..
Am facut un topic separat
Sa votam
Pilu is offline  
Old 21-03-04, 16:35   #102
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

bravo pilule..dar da si mie linku..sa nu mai caut..
catalin rs4 is offline  
Old 21-03-04, 16:46   #103
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=1227..uite linku aici..
alex_maxx is offline  
Old 21-03-04, 16:47   #104
Pilu

Stage 2
 
Pilu's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 62
Default

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=1227

Vota-ti tricoul preferat
Pilu is offline  
Old 21-03-04, 17:21   #105
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

mai oameni...
modelul lui alexius mi se pare mai bun... dar bineintzeles ca putem face shi o combinatzie intre ele...
pe spate sigla 4tuning ca shi pe tricoul lui al3xius, iar in fatza... stanga mic, sigla 4tuning shi nickul... da' scris cu aceleashi culori shi caractere ca shi sigla... pt asta ar trebui sa vorbim cu vali sa ne faca el pozele... shi sa le pozteze pe site... iar noi doar sa le luam shi sa mergem sa ne facem tricourile... bineintzeles ca o sa aiba umpic de lucru pt totzi cei care ishi fac tricourile cu scrisu nickurilor...
__________________
tekno is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -