| Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum |
|
View Poll Results: Mister 4tuning:
|
|
Mr. Nice
|
  
|
19 |
24.36% |
|
SpeedeR
|
  
|
14 |
17.95% |
|
Singurelu
|
  
|
1 |
1.28% |
|
Biz
|
  
|
3 |
3.85% |
|
Mc Mate
|
  
|
4 |
5.13% |
|
Santos
|
  
|
5 |
6.41% |
|
Bishop
|
  
|
20 |
25.64% |
|
Rosonic
|
  
|
2 |
2.56% |
|
Ffocus
|
  
|
6 |
7.69% |
|
Florica NSL
|
  
|
4 |
5.13% |
30-03-05, 20:42
|
#46
|
 Stage 4
Join Date: Nov 2004
Posts: 184
Member of: [AUDI] [Anonymous Motorsport ]
|
n`ai d unde sa stii cu cine am votat,ma rog,ai cum daka`l intrebi p gratzian sau mai stiu eu cine.poate ti`am zis d kestie atunci ce ti`am zis,asa k mai sshhtt...t rog...si n`o zic din rautate
__________________
Dies...Diem...Docet...
|
|
|
31-03-05, 15:26
|
#47
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 373
|
MORTUS CAPTIVUS SPEEDERUS
Alta proba compromitzatoare! Pai asa se face mai Speeder mai?
|
|
|
31-03-05, 15:47
|
#48
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
|
pun toate pozele care le am cu speeder ?  ajungem la pagina 5 in 3.2 secunde
|
|
|
31-03-05, 16:44
|
#49
|
|
4 Speed Squad Member
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of: [Super Moderators] [Moderators] [4 Speed Squad] [Observator 4tuning] [REDACTOR 4TUNING] [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
he he.. se pare Speeder baga aII-a si se da la cei doi lideri ai clasamentului...  si daca acea poza va avea aceleasi proprietati de octane booster ca si cea a lui Bishop... inseamna ca vom avea spectacol pe ultima suta de metrii
ps: stabiliti o data de inchidere a votului... sa nu se reclame apoi ca s-a inchis in asa fel in cat sa fie favorizat unul din cei 3
|
|
|
01-04-05, 01:49
|
#50
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of: [Extreme Racing]
|
Eu de maine pana luni sau chiar marti nu mai intru pe net. Presupun ca mai sunt din fete care vor veni duminica la cursa, deci e cam greu sa ne intalnim toate membrele juriului zilele astea sa votam. Cred ca ar fi bine sa fie lasat poll-ul pana marti, minim. Si sper ca noi fetele sa ne \"vedem\" curand. Cine mai vrea sa faca parte din juriu sa se anunte. Pana acum am facut o conferinta cu fetele care le-am prins on-line: Ema, Anca, TranceGirl, minirally, blonda.
|
|
|
01-04-05, 02:51
|
#51
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
|
si mikilol se baga la jurizare
cine stie.. cunoaste..
|
|
|
01-04-05, 10:16
|
#53
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 373
|
Pana marti la ora trei, cand noi, fetele din juriu, vom afisa si rezultatele deliberarii.
|
|
|
03-04-05, 23:59
|
#54
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,152
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"Ema\"
MORTUS CAPTIVUS SPEEDERUS
Alta proba compromitzatoare! Pai asa se face mai Speeder mai?
|
ce am facut?!! iam oferit fotografului un pahar de ice tea pt k mia zis k ii este sete....  nu mai are voie omu sa mai bea linistit nici makar un ice tea , in ziua de azi.... jeez...  :P :P
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style
|
|
|
05-04-05, 08:57
|
#55
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 373
|
astazi la ora 15.00 acest concurs se termina.
juriul a deliberat.
la ora 15.00 se afiseaza rezultatele.
|
|
|
05-04-05, 11:03
|
#56
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad]
|
|
|
|
05-04-05, 11:04
|
#57
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad]
|
Am uitat... Care e premiul ??? Ceva \"colaborare\" cu o fata la alegere din INEDIT Girls Racing Club ???
|
|
|
05-04-05, 11:13
|
#58
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 373
|
Hondare dar glumet mai esti tu ! Ia mai usor cu glumele astea ca ne suparam. Ti se pare ca suntem niste bucati de carne?
|
|
|
05-04-05, 11:46
|
#60
|
|
4 Speed Squad Member
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of: [Super Moderators] [Moderators] [4 Speed Squad] [Observator 4tuning] [REDACTOR 4TUNING] [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
Tatuaj 4tuning
Quote:
sponsorizam concursul cu un tatuaj color 4tuning...
permanent!
|
|
|
|
|
|