Comunitatea globala 4TuningAici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum
hmmz..cu Gabi nu votez,k ma face pitik de saftika si vrea sa ma bata cu moxxu(mr.nice)..neah..k ma face afurisita. .sant0s nu participa(deocamdata nu`l vad p`aci)si orikum ma face si el scorpie..LOLEK mai mananca mama BIZ`u nu participa..mai ramane SINGURELU parka..so..he has my vote
1.gabi pare simpatic dar pozele nu sunt prea relevante
2.Singurelu... mis se pare mie sau te cam lauzi singur :P ??
mai sunt participanti ... ? si intr-adevar fetele asteapta proba costumelor de baie :P
__________________
.....zambeste maine va fi mai rau !
Eu fac doar ANIMATZIE....... Dak voi tachetzi ma bag si eu ca Fulgu`n laptili Fuljei......ci`am sa fac.... ....And the winner is... Nimeni!...Momentan....Ceva comentarii.....