Singurelu` iute ce e ....in primul rand imi pare rau k esti stresat dar nimeni nu e de vina

... mai bine hai sa lasam comentariile pentru dupa concurs ...eu in prima instanta am postat aiurea pe aici dar apoi mi-am luat rolul in serios ....nu am chef sa intru in discutii ptr k deaocamdata eu sunt in juriu iar tu esti concurent iar orice discutie intre juriu si concurent ar putea fi interpretata ...soo .... better after

si apropo ... tu ii vezi pe ceilalti concurenti stresati ??