Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Reply
 
Thread Tools
Old 17-11-12, 11:44   #16
robertrobert
Audi Driver

Stage 2
 
robertrobert's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 30
Member of:
[AUDI]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Multa bafta! Ai votul meu.
robertrobert is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 11:55   #17
Xelo

Stage 5
 
Xelo's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,167
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Ce tupeu pe unii.
Xelo is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 13:33   #18
Amun-RA

Stage 5
 
Amun-RA's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 972
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

4tuning sustine doar "tovarasii" si prietenii celor care administreaza forumul si site-ul.

Felicitari pentru Penibilitatea maxima de care dati dovada!
Amun-RA is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 13:59   #19
scrisit

Stage 5
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 560
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Adevarat!
scrisit is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 14:31   #20
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Angry Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by scrisit View Post
Adevarat!
+1 )
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 15:21   #21
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by Amun-RA View Post
4tuning sustine doar "tovarasii" si prietenii celor care administreaza forumul si site-ul.

Felicitari pentru Penibilitatea maxima de care dati dovada!
Corect !
bogdan100 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 16:00   #22
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Exclamation Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Mana intinsa care nu spune o poveste nu primeste pomana!
Fi profesionist ce dracu`...
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 16:24   #23
Marian2k4

Stock
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 7
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by Amun-RA View Post
4tuning sustine doar "tovarasii" si prietenii celor care administreaza forumul si site-ul.

Felicitari pentru Penibilitatea maxima de care dati dovada!
4tuning sustine talentul . Nadir are talent, asta s-a vazut de fiecare data. Preselectia nu se pune ca a fost vorba de emotii, la fel cum au avut toti, dar a si progresat in fiecare aparitie, ceea ce conteaza cel mai mult. Eu sunt sigur ca are factorul X, ceea ce inseamna talent muzical, look, carisma, etc.

Pe langa el, singurii care au sanse mari sa ajunga in finala sunt Botond (si el a fost promovat la radio din orasul lui, doar ca saracul e prea emotiv si nu stie sa lege 2 cuvinte) si Ioana Anuta (care la 17 ani este prea tanara si lipsita de experienta, plus ca in prima gala a gresit mult). Flavia din Nord X ar mai fi avut sanse, dar cei doi colegi o trag in jos.

In rest, ceilalti nu prea au factorul X (grupurile fiind cele mai varza, 2B si Station 4 vor fi eliminate duminica asta sigur) si s-a vazut cine nu a avut nevoie de schimbare radicala, si anume Nadir (de fapt n-au schimbat nimic la el). E singurul care are toate avantajele, dar asta nu inseamna ca nu mai are de lucrat.

Vad ca unii nu-l sustin, e normal, fiecare sustine si voteaza pe cine vrea, dar va rog sa va abtineti de la comentarii idioate ca cel de mai sus, nu-si au rostul. Eu o sa-l sustin si o sa-l votez pana in finala, cand va iesi invingator .

Inca ceva @Raresh01: daca cei trei jurati au spus ca a cantat mult mai bine (chiar si Cheloo, care nu-l prea placea, l-a apreciat si l-a felicitat pentru evolutia lui), iar cei cu multa scoala, adica Dan si Delia nu i-au spus ca ar fi gresit cu ceva, cred ca ar trebui sa-i dea afara si sa te puna pe tine in locul lor, se vede ca esti mai experimentat .

Cei care sunt alaturi de Nadir, sa-l voteze in fiecare duminica, iar ceilalti sper sa nu fie prea dezamagiti cand vor fi eliminati favoritii lor. Asa e intr-un concurs, cel mai bun castiga.

Last edited by Marian2k4; 17-11-12 at 16:32.
Marian2k4 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 18:59   #24
Vw_GTI_G60

Stage 3
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 100
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Nu este nimeni obligat sa voteze cu nimeni. Intra pe pagina lui si asculta-l daca ai timp. Evident, poti vota cu cine doresti. Noi doar il sustinem prin a indemna lumea sa-l asculte si sa faca propriile alegeri.
Ce va mai place sa faceti scandal ca tatele in piata cand lucrurile stau foarte simplu asa cum explica ca pentru prosti Hondarul in citatul de mai sus.

Nu va obliga nimeni sa vizualizati topicul asta, o faceti din proprie initiativa asa ca nu va mai lamentati doar ca sa se vada ca aveti ceva de spus.
Va convine stiti ce aveti de facut, nu va place subiectul topicului, drum bun pe alte arii unde gasiti ceea ce va intereseaza.

Cred ca situatia de aici se potriveste de minune pentru jumatate din "scriitorii" de mai sus: https://www.youtube.com/watch?v=TgWJULTFQlY

Era sa uit, bafta Nadir!
Vw_GTI_G60 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 19:24   #25
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Exclamation Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Quote:
Originally Posted by Marian2k4 View Post
4tuning sustine talentul . Nadir are talent, asta s-a vazut de fiecare data. Preselectia nu se pune ca a fost vorba de emotii, la fel cum au avut toti, dar a si progresat in fiecare aparitie, ceea ce conteaza cel mai mult. Eu sunt sigur ca are factorul X, ceea ce inseamna talent muzical, look, carisma, etc.

Pe langa el, singurii care au sanse mari sa ajunga in finala sunt Botond (si el a fost promovat la radio din orasul lui, doar ca saracul e prea emotiv si nu stie sa lege 2 cuvinte) si Ioana Anuta (care la 17 ani este prea tanara si lipsita de experienta, plus ca in prima gala a gresit mult). Flavia din Nord X ar mai fi avut sanse, dar cei doi colegi o trag in jos.

In rest, ceilalti nu prea au factorul X (grupurile fiind cele mai varza, 2B si Station 4 vor fi eliminate duminica asta sigur) si s-a vazut cine nu a avut nevoie de schimbare radicala, si anume Nadir (de fapt n-au schimbat nimic la el). E singurul care are toate avantajele, dar asta nu inseamna ca nu mai are de lucrat.

Vad ca unii nu-l sustin, e normal, fiecare sustine si voteaza pe cine vrea, dar va rog sa va abtineti de la comentarii idioate ca cel de mai sus, nu-si au rostul. Eu o sa-l sustin si o sa-l votez pana in finala, cand va iesi invingator .

Inca ceva @Raresh01: daca cei trei jurati au spus ca a cantat mult mai bine (chiar si Cheloo, care nu-l prea placea, l-a apreciat si l-a felicitat pentru evolutia lui), iar cei cu multa scoala, adica Dan si Delia nu i-au spus ca ar fi gresit cu ceva, cred ca ar trebui sa-i dea afara si sa te puna pe tine in locul lor, se vede ca esti mai experimentat .

Cei care sunt alaturi de Nadir, sa-l voteze in fiecare duminica, iar ceilalti sper sa nu fie prea dezamagiti cand vor fi eliminati favoritii lor. Asa e intr-un concurs, cel mai bun castiga.
Esti cam euforic... Incepeti sa faceti diferenta intre concursuri unde trebuie sa castigi cu cele mai multe voturi si cele unde trebuie sa demonstrezi ca meriti cele mai multe voturi!
Mi se rupe mie p u l a ca zice printul din Bel Air sa il sustin pe X( in cazul nostru si anume 'factor').
Dca cumva ma regasesc printre telespectatorii emisiunii si ipotetic vorbind imi 'iau un cal',sunt saracii oamenii aia de acolo care toata emisiunea printe cantece si cateva vorbe de la juriu zic numai televot/voteaza/sustine,nu cred ca mai e cazul de ulterioara mediatizare individuala.Pur si simplu inutil sau cat de idiot sa fi...
Bagati.va mintile'n cap ca nu e campanie electorala.Mici,bere,pixuri si brichete!
Daca sunteti atat de impatimiti puteti dezbate subiecte legate de concurs/concurenti,nu sa mi se sugereze mie,un cetatean de rand pe cine sa sustin din diferite motive...

Si nu inseamna ca daca mi.e sila de milogeala asta,'pupincurism',publicitate,sustinere,sau cum vrei tu sa ii zici,nu il sustin pe Nadir sau oricare alt concurent de la acest concurs.
Tu ai cam luat'o personal si eu vorbeam despre mizeria asta care se intampla frecvent pe la noi in toate domeniile,un fel de aceeasi marie cu alta palarie.
))) Sa fim seriosi...




__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 19:43   #26
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

ca de obicei romanul e campion la aruncatul cu K K T in altii......nu iti place ,nu te uiti,sau nu votezi,dar sa ajungi sa jignesti si sa vb tampenii la adresa lui e pur si simplu prostie pe fatza!!!
toti frustratii si toti ''gica contra'' s-au apucat sa polueze si aici,ca nu se poate topic fara ''tastaturisti'' pe care face to face nu dai doi bani,dar in spatele monitorului sunt zmei.
nu am decat o singura vorba ptr voi ''sa fitzi de K K T!!''
imi cer scuze ca am poluat si eu aiurea pe aici dar nu m-am putut abtine cand vad atata invidie si atata rautate.
ON TOPIC:nadir ai votul meu,ai evoluat foarte mult de la inceputul concursului si cred cu convingere ca daca vei continua in felul asta ai toate sansele sa castigi....
FELICITARI!!!
si pentru toti ''trepadusii'' cu dedicatie ''FACETI-VA O VIATZA A VOASTRA,NU O MAI BARFITI PE A ALTORA''
__________________
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 19:59   #27
scrisit

Stage 5
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 560
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

Atat timp cat e un forum deschis si emisiunea publica ai dreptul la a-ti exprima opnia!

Ca tu il asculti pe ragusitul ala si-ti place e problema ta! Pupa-l tu, nu suntem toti nevoiti s-o facem.
scrisit is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 22:44   #28
Flo_lancer
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Flo_lancer's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 451
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

soo funny ... arguing on a forum is like participating at "Special Olympics" doesn't matter if you take first place....you still are a retarded!


Bafta Nadir!!
Flo_lancer is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 23:38   #29
The-Kid

Stage 4
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 209
Member of:
[Toyota]
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

stergeti mizeria asta de topic
The-Kid is offline   Reply With Quote
Old 17-11-12, 23:45   #30
greedy2009

Stage 1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 16
Default Re: Strangem randurile sa-l sustinem pe Nadir la X Factor!

poate nu e Nadir cel mai talentat concurent, dar cu siguranta sunt cativa mult mai slabi decat el...de votat, nu o sa votez pe nimeni
greedy2009 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -